Як пофарбувати футболку. Як пофарбувати креативно красиво білу футболку.

Не виходять з моди речі хенд мейд. Найпростіший спосіб збагатити свій гардероб такої модної штучкою - пофарбувати білу футболку. Зробити це можна в домашніх умовах, витративши мінімум часу і отримавши максимум задоволення від результату.
Вам знадобиться
  • - біла бавовняна футболка,
  • - натуральні чи штучні барвники,
  • - вода,
  • - ємність для фарбувального розчину,
  • - гумки.
Інструкція
1
Футболки зазвичай складаються з бавовняної тканини, яка легко піддається забарвленню. Ви можете вибрати між натуральними або штучними барвниками. Останні можна придбати в господарському магазині. В якості натуральних барвників використовуйте кава розчинна, різні сорти чаю, листя берези, чорницю, ожину, куркуму, лушпиння цибулі й коріцу.Оні не вицвітають з часом і зберігають свіжість кольору годамі.Для фарбування тканини подрібніть вбрання рослинна сировина, а потім прокип'ятіть дистильованої або відстояною воді (якщо є - додають поташ - карбонат калію або натрію). Після цього розчин барвника уварюйте до потрібної концентрації, процідіть. В отриманому відварі замочіть або прокип'ятіть футболку.
2
При фарбуванні футболки можна застосовувати різні техніки зв'язування або складання тканини для створення різних хитромудрих узорів. Намочіть білу футболку, відіжміть її, розкладіть лицьовою стороною до себе на рівній поверхні. З лицьового боку посередині візьміть тканину пальцями і починайте її скручувати за годинниковою стрілкою. Після скручування закріпіть кількома гумками. У вас повинен вийде акуратний куля з тканини.
3
Якщо ви використовуєте штучні барвники, розчиніть обраний вами колір у воді, відповідно до інструкції. Опустіть підготовлену футболку в барвний розчин і залиште на годину. Оцініть результат фарбування. Якщо ви хочете домогтися більш інтенсивного відтінку, залиште тканину в розчині ще на деякий час. Після фарбування дістаньте футболку, розв'яжіть її, промийте в проточній прохолодній воді, поки вода не стане прозорою, або виперіть в пральній машинці на режимі швидкого прання. Висушіть і погладьте футболку. Насолоджуйтесь ексклюзивним, яскравим і незвичайним результатом.
Корисна порада
Щоб пофарбована натуральними барвниками річ менше линяла, додайте в барвний розчин 2-3 столових ложки кухонної солі, а в останню воду для полоскання - стільки ж оцту.