Як отримати посвідку на проживання в Англії.

Туманний Альбіон - місце, куди багато хто хотів би переїхати на постійне місце проживання. Однак одного бажання приїхати в Англію, жити там і працювати недостатньо. Адже спочатку ви будете просто іммігрантом. А от щоб отримати вид на проживання, який дозволить вам себе почувати в цій країні впевнено, доведеться постаратися.
Вам знадобиться
  • -закордонний паспорт;
  • -Свідоцтво про шлюб;
  • -Трудові договір чи інші документи, що підтверджують вашу трудову діяльність на території країни.
Інструкція
1
Отримати посвідку на проживання ви можете в різних ситуаціях і в різні терміни. Якщо ви є дружиною (-м) або навіть постійним партнером (про що вам потрібно буде зібрати докази і свідчення свідків) громадянина Великобританії, то ви можете розраховувати на швидке отримання виду на проживання. Видадуть вам його через 2 роки після переїзду до Англії.
2
5 років знадобиться вам, щоб влада Англії визнали вас гідним придбання прав англійця, в тому випадку, якщо ви працюєте в Великобританії. Особливо цінними співробітниками для туманного Альбіону є професійні фахівці в тій чи іншій області, приватні підприємці, інвестори або творчі діячі.
3
Також ви можете отримати вид на проживання в тому випадку, навіть якщо і не ставитеся до перших перерахованим категоріям громадян. Для цього вам потрібно або прожити на території Англії 10 років легально, або 14 - нелегально.
4
Після закінчення відповідного для вас терміну вам потрібно подати документи в органи влади, які займаються питаннями імміграції. Відповідно, це має бути свідоцтво про шлюб, або підтвердження вашої трудової діяльності на території Англії (трудовий договір, договір про фінансові вкладення і т.д.), а також відкриті візи, які є у вашому закордонному паспорті. Будьте готові до того, що вся процедура займе досить тривалий час - близько 3-4 місяців. А сам вид на проживання видається на термін від 2 до 5 років. Однак пізніше це дасть вам шанс отримати постійне місце проживання у Великобританії.
5
Після того як ви отримаєте заповітний документ, чітко дотримуйтесь правил і закони, прийняті на території цієї країни. У разі їх порушень ви ризикуєте тим, що вас депортують на батьківщину і заборонять в'їзд до Англії.