Як дізнатися, чи є грибок. Як визначити чи є грибок.

Найнеприємнішою інфекцією для людини може стати грибок. Мікози вражають різні ділянки тіла, але найчастіше поселяються в нігтях, шкірі і слизових. Інфекція передається безпосереднім при торканні ураженої ділянки.
Інструкція
1
Першою ознакою грибкової інфекції буде свербіж і печіння ураженої частини тіла. Подивіться на свої ноги, на місце між мізинцем і четвертим пальцем. Шкіра тут почервоніє і почне відшаровуватися. Це початок захворювання. Якщо не почнете лікування своєчасно, грибок пошириться на нігті.
2
Як тільки помітили зміни шкіри на ногах або нігтів, терміново зверніться до дерматолога. Він виявить характер ураження, вид грибка і призначить відповідне лікування. Виведення грибка - це довгий процес, і полегшення часто носить тимчасовий характер. Запасіться терпінням і виконуйте всі рекомендації лікаря.
3
Грибок поширюється в теплій вологому середовищі. До групи ризику зараження входять люди з підвищеним потовиділенням. Уникайте стресових ситуацій. Дотримуйтесь правил гігієни: частіше мийте ноги і міняйте тапочки або періодично дезинфікуйте їх. Щоб не заразити близьких вам людей, заведіть собі окреме ножне рушник. Тримайте ноги сухими, і тоді грибок просто не зможе вижити в таких умовах.
4
Зверніть увагу на те, як виглядають ваші нігті. При грибковому ураженні вони жовтіють, покриваються наростами і починають руйнуватися. Поразка нігтів грибковою інфекцією є наслідком грибка ніг.
5
Часом грибок вражає слизову піхви. Слідкуйте за виділеннями. Якщо з'явилися сирнисті білі з сильним свербінням і палінням, терміново зверніться до гінеколога. Він візьме зразок для аналізу, який виявить наявність грибка. Потім лікар призначить медикаментозне лікування.
6
Відвідуйте гінеколога раз на півроку для того, щоб він контролював стан мікрофлори піхви. Грибок має нехорошу тенденцію періодично повертатися, як тільки виникнуть сприятливі умови для його існування.