Як встановити ксенон на "Форд".

Для установки ксенонового світла на Форд виберіть найбільш привабливий для себе комплект ламп. Для отримання блакитного кольору орієнтуйтеся на колірну температуру в 6000 К. Щоб світло було пояскравіше і ближче до білого відтінку вибирайте 5000 К. Чисто білий має колірну температуру 4300 К і світить ще трохи яскравіше, ніж 5000. Підготуйте до установки все необхідне.
Вам знадобиться
  • - комплект ксенону з лампами Н7;
  • - викрутка з п'ятигранної головкою;
  • - тонка плоска викрутка;
  • - дриль з тонким свердлом;
  • - надфіль (круглий напилок);
  • - гвинти-саморізи
Інструкція
1
Почніть з демонтажу фар. Для цього відкрийте капот і відгвинтите гвинт кріплення фари. Потім довгою викруткою отщелкніте, натиснувши вниз, два фіксатора корпусу фари і вийміть її з настановного гнізда. Від'єднайте всі дроти від корпусу фари. Велику клему від'єднайте маленької плоскою викруткою, вставивши її з боку проводу в маленьку проріз на клеми і надавав на край ручки. Викрутку при цьому притискайте до дроту. Клему знімайте акуратно, намагаючись не пошкодити пластмасову засувку. Підняття наконечника перед клеммой - сигнал відкриття засувки.
2
Зніміть задню кришку корпусу фари. Для цього отщелкніте чотири засувки, зніміть клему і витягніть штатну лампу. Після цього просвердлите отвір в кришці для проводки. Місце свердління виберіть якомога нижчим, щоб при установці проведення не впиралася в пластмасову стінку за фарою. Отвір свердлите тонким свердлом, потім розширте надфилем. Просмикніть проводку крізь виконане отвір із застосуванням гумового ущільнення.
3
Закріпіть блок розпалювання, вибравши місце його кріплення на кузові автомобіля під корпусом фари. В рекомендованому місці вже є отвори для кріпильних гвинтів. Кріплення блоку виконайте таким чином, щоб при установці корпусу фари блок не впирався в металевий відбійник бампера.
4
Усередині кришки фари знайдіть чотири дроти, які подавали харчування на зняті стандартні лампи. Зверніть увагу: коричневі дроти - негативні, білі - позитивні. На ксенонових лампах: червоні дроти - позитивні, чорні - негативні. Ксенонові лампи можуть мати і інше забарвлення проводів: синій-негативних, чорний - позитивний. Підключіть клеми згідно полярності, поставте ксенонову лампу на штатне місце і затисніть засувкою. Обережно закрийте кришку, що не перетискаючи дроти. Клеми з'єднайте з блоком розпалу.
5
Всі описані операції повторіть стосовно другої фарі і встановіть їх в ніші. Підключивши клеми живлення, перевірте їх працездатність. Якщо перевірка покаже правильність установки, закріпіть фари. При їх установці стежте, щоб корпус потрапив в настановні пази. Після стикування напрямних натиснете на фару в напрямку салону до появи характерного клацання, що свідчить про закриття засувок. Затягніть гвинт кріплення фари і закрийте капот.