Як лікувати тріщину ребра. тріщина ребра Як лікувати.

Тріщина ребра , так само як і тріщини інших кісток організму, як правило, результат травми або наслідок якої-небудь непосильного навантаження. Лікування тріщини ребра дуже схоже на лікування перелому цієї частини тіла: воно спрямоване на мінімізацію зсувів (для правильного зрощення кістки ребра).
Інструкція
1
Ребра скелета є не просто складовою його частиною, а свого роду «щитом, тобто захистом для всіх внутрішніх органів грудної клітини. Саме тому до тріщини ребра потрібно поставитися з належною увагою. Найголовніше - фіксація. Якщо ви після травми відчуваєте хворобливі відчуття в грудях (болі при вдиху, біль у грудях при ходінні і т.п.), то вирушайте в лікарню якомога швидше. Забезпечте при цьому максимальну нерухомість вашої грудної клітини. Відвідайте лікаря, і він накладе гіпс або запропонує носити жорстку лангету, зроблену відповідно до рентгенівськими знімками вашої грудної клітини. Тривалість її носіння лікар визначає в індивідуальному порядку: все залежить від ступеня глибини тріщини, від наявності зсувів, від віку пацієнта і т.д.
2
Якщо лікування тріщини проходить не в стаціонарі, а в домашніх умовах, забезпечте собі максимальний спокій: не робіть різких рухів, не піднімайте тягарів і дотримуйтесь збалансований режим харчування. Що стосується останнього, то споживайте в їжу більше продуктів, що містять речовини, що сприяють утворенню хрящів: їжте більше риби, холодцю. Як тільки утвориться хрящова прошарок в місці тріщини кістки, введіть у свій раціон продукти, багаті кальцієм (молочні продукти, яйця, м'ясо). Це буде сприяти більш швидкому зрощенню травмованого ребра.
3
Кальцій без вітаміну D організму засвоювати дуже важко, тому придбайте цю добавку в аптеці і вживайте згідно зазначеної на упаковці дозуванні. Після утворення хрящової прошарку на кістки їжте більше горіхів, а також включіть в свій раціон всі види капусти - ці продукти містять фосфор, також необхідний для відновлення кістки. Постарайтеся побільше гуляти на свіжому повітрі, особливо якщо видаються сонячні дні!