Як прибрати стіну в квартирі.

В деяких випадках, наприклад, при проведенні перепланування квартири, потрібно збільшити площу житлового приміщення. Один зі способів отримати додатковий простір - прибрати одну із стін. Щоб згодом уникнути проблем, робити це слід обдумано і з дотриманням певних правил, адже в разі невмілих дій можна завдати непоправної шкоди всій будівлі.
Інструкція
1
Обстежуйте приміщення, щоб переконатися у принциповій можливості знесення стіни. При необхідності запросіть професійного будівельника і зажадайте необхідну технічну інформацію з експлуатуючою будівлю організації. У ході обстеження вам необхідно з'ясувати, чи є що підлягає знесенню стіна несучої, і чи не завдасть її демонтаж шкоди будові. Врахуйте, що за діючими правилами і нормами капітальні стіни зносити не можна, оскільки це може призвести до зниження міцності будинку та виникнення загрози його обвалення.
2
Розробіть проект перепланування приміщення. Якщо вам важко зробити це своїми силами, зверніться в спеціалізовану проектну організацію, яка кваліфіковано проведе обстеження конструкції і складе технічний проект. Не зайвим буде запросити архітектора-дизайнера.
3
Узгодьте знесення стіни і перепланування з районною адміністрацією, а також з обслуговуючими та контролюючими організаціями. Підготуйте письмові звернення і направте їх адресатам рекомендованими листами з повідомленням про вручення.
4
Після отримання дозволу виберіть будівельну організацію, якій ви доручите проведення перепланування. При виборі керуйтеся рекомендаціями друзів, знайомих, колег і відгуками незалежних експертів. Від репутації будівельної компанії і професіоналізму її працівників багато в чому буде залежати якість знесення конструкції. Оформіть офіційний договір на проведення робіт і забезпечте співробітникам компанії доступ до приміщення для виробництва перепланування.
5
Після закінчення ремонтних робіт та демонтажу стіни запросіть комісію з контролюючої організації для складання акта. Представники організацій і служб, що відають питаннями перепланування житлових приміщень, повинні підтвердити факт виконання робіт та відповідності змін технічним вимогам. Після складання акту Узаконьте перепланування, подавши документи в бюро технічної інвентаризації (БТІ), співробітники якого внесуть необхідні зміни в паспорт приміщення. Без цього у вас можуть виникнути складнощі у випадку, якщо ви вирішите продати або обміняти квартиру.
Стіна - неодмінний атрибут облікового запису, зареєстрованої в соціальній мережі. На різних етапах розвитку тієї чи іншої мережі стіна могла включатися, відключатися, залишатися доступною тільки для записів автора або його друзів, і так далі. Зараз відключити стіну в соціальній мережі неможливо, але ви можете обмежити доступ до неї.
Інструкція
1
У соціальній мережі «ВКонтакте» управління стіною здійснюється з меню «Мої Налаштування» праворуч від вашої фотографії на головній сторінці. Відкрийте в настройках вкладку «Конфіденційність».
2
Встановіть у графах «Хто може бачити написи на моїй стіні» і «Хто може залишати записи на моїй стіні» опцію «Тільки я».
3
У соціальній мережі "FaceBook" настройки доступу до коментування стіни знаходяться в меню "Accoun" - "Privacy Settings". Ви не зможете відключити стіну , але можете заборонити іншим користувачам коментувати ваші записи.
4
В інших соціальних мережах управління стіною знаходиться в схожих пунктах меню («Налаштування» - «Налаштування приватності») і іноді дозволяють повністю відключити стіну .
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=vtcSNzs1qRo