Як позбутися від тарганів в будинку. Як ефективно позбутися тарганів у домашніх умовах.

Багатьох людей хвилює питання, як позбутися тарганів. Вони є одними з найстародавніших комах, які навчилися пристосовуватися абсолютно до будь-яких умов і можуть прожити без їжі більше місяця. Так як же виселити цих комах зі свого законного житла?
Вам знадобиться
  • - борна кислота,
  • - картопля,
  • - рослинна олія,
  • - яйце.
Інструкція
1
Насамперед необхідно виявити місця постійного скупчення тарганів. Ретельно обстежте кухню, санвузол і ванну кімнату, тому що в цих місцях є вода, тепло і їжа, загалом, всі умови для їх комфортного проживання. Після того як місця скупчення комах виявлені, як слід закрийте усі щілини в стінах, між плінтусом і стіною, в підлозі, біля батарей і водопровідних труб. Закрийте вентиляційні решітки марлею або спеціальною сіткою, цим ви зможете перешкоджати пересуванню тарганів до сусідів.
2
Найефективніший і перевірений ворог тарганів - це борна кислота, яка абсолютно нешкідлива для людини і тварин. Можливо, заражений тарган і виживе, але от повертатися на місце отруєння вже не захоче. Придбайте в аптеці 100 г борної кислоти і посипте їй всі можливі місця: стать, плінтуса, раковини, стіни і всі підходи до води. Таргани відчують отруту і спробують знайти обхідні шляхи. Якщо тарган стикнеться з борною кислотою, він також зможе заразити своїх родичів, які поспішать ретируватися.
3
Але ефективніше все ж застосовувати борну кислоту у вигляді харчової приманки або пасти, яку досить просто приготувати самостійно. Розтлумачте 100 грамів вареної картоплі, додайте 5 грамів рослинної олії і 10-20 грамів борної кислоти. Отриману суміш скачайте в невеликі кульки і розкладіть в місцях виявлення тарганів. Борна кислота має уповільненим інсектицидною дією, зберігаючи свою ефективність протягом 2-3 місяців. Замість картоплі можна скористатися відварною яєчним жовтком, який чудово приховує запах борної кислоти.
4
Щодня мийте підлоги з додаванням у воду нашатирного спирту, саме цього запах не переносять таргани. Але зате вони вже дуже люблять пиво. Налийте трохи пива на дно банки, а внутрішні краї змастіть вазеліном або рослинним маслом, до ранку у банку виявиться чимало тарганів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ptYGOwBzPzk
Корисна порада
Підтримуйте постійну чистоту в будинку, не скупчується сміття - щодня викидайте харчові відходи, ні в якому разі не залишайте на кухні залишки їжі. На столі та підлозі не повинно залишатися крихт хліба.