Як зробити робота своїми руками з різних матеріалів. Як зробити найпростішого робота в домашніх умовах.

  •  Подання про роботів, як і про підручних матеріалах, рідко збігається у людини, що розбирається в робототехніці, і того, хто тільки почав цікавитися цією областю. Справа в тому, що зібрати навіть найпростіший механізм не просто. Потрібні хоча б базові знання фізики, електроніки, схемотехніки. Та й ті не завжди допоможуть Вам зібрати робота адекватної моделі.
  •  На сьогодні, великі корпорації готові задовольнити бажання споживача. Вони пропонують універсальні набори деталей, для зборки роботів. До такого набору додається інструкція і кілька варіацій для зборки роботів. Проте, Ваша фантазія може вільно блукати, і намагатися зібрати з набору деталей абсолютно абстрактну модель робота.
  •  Цікавий проект з цього приводу запропонував концерн лего. За допомогою конструктора Вашої дитини і програмованих мікроконтролерів можна забезпечити рух і багатозадачність робота з лего. Повірте зробити робота з лего і почати давати йому завдання, стане захоплюючим заняттям для будь-кого.
  •  Але якщо опустити високотехнологічні конструктори, і залишитися один на один з реальністю, все одно можна зробити робота. Для цього Вам будуть потрібні батарейки - як елементи живлення. Провід й паяльник - щоб забезпечити механізму цілісність і зв'язок блоків. А також, примітивні двигуни, які будуть забезпечувати рух. Дістати їх можна з дитячих машинок або на радіо ринку. Елементарний робот, повинен рухатися. Це програма максимум для домашнього виробництва з підручних засобів.
  •  Отже, щоб Ваш механізм ожив, Вам потрібно з'єднати воєдино елементарний двигун і елемент живлення. Краще всього якщо Ви зможете придумати корпус для батарейок. Тоді Ви зможете закріпити двигун на корпус, а його вісь постачити коліщатком. Обійтися можна і одним двигуном-мотором, але це вже завдання для Вашої кмітливості і винахідливості.
  •  Розвиток моделі можливо. Ви завжди зможете додати датчики положення та перешкод, які дозволятимуть роботові об'їжджати перешкоди і перепони.
  •  Ось так з простих деталей можна зібрати примітивного робота. Багато порахують його основою для дитячої машинки, але панове, повірте, саме так все і починалося.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=xpe6Dsf1oVY