Як знайти замовника.

У будь-якому бізнесі найголовніше - не товар, а споживач і вміння власника бізнесу працювати з ним. І найголовніше - вміти виявити і знайти замовника, якому дійсно потрібні ваші послуги, а після цього - залучити його до вас і зробити постійним покупцем. Є безліч способів, якими можна знайти замовника, всі вони різняться за витратами, але можна виділити найбільш ефективні, які дають максимум віддачі за короткий термін.
Вам знадобиться
  • - бюджет на рекламу
  • - штат співробітників
Інструкція
1
Рекламуйте свою діяльність в залежності від вашої цільової аудиторії. Визначте для себе, як виглядає ваш клієнт? Де він працює, чим він займається? Де і як любить проводити вільний час? Ваша реклама повинна супроводжувати його всюди, де б він не знаходився, при цьому вона повинна міняти форму подачі і залежати від обстановки. Вона не повинна бути понад нав'язливою, вона повинна вписуватися в атмосферу подачі і в той же час повинна привертати до себе увагу.
2
Здійснюйте холодні дзвінки. Багато компаній нехтують цим видом залучення замовників, вважаючи це нижче їх рівня, і дарма. Багато клієнтів ні за що не звернуть увагу на барвистий плакат - вони вже звикли до них, але якщо їм напряму пропонують будь-яку послугу або товар, причому не явно продають, а просто ненав'язливо запитують, чи не потрібен їм той чи інший товар, результат може бути значітелен.Главное - продавати послугу не з перших кроків, а після входження в довіру замовника - досить показати йому свій професіоналізм, а після, коли він довірятиме його думку, можна буде продавати йому конкретну послугу, а точніше, свою.
Зверніть увагу
Ні в якому разі не набридайте однієї і тієї ж компанії частими дзвінками - досить дзвонити раз на місяць в разі отримання нечіткого відмови.
Корисна порада
Використовуйте холодні дзвінки якнайчастіше.