Як оформити електронний квиток.

З кожним роком рівень розвитку технологій зростає. Якщо раніше думку про поїздку без квитка могла викликати здивування, то зараз електронна реєстрація стала вельми популярним способом оформлення залізничного квитка.
Вам знадобиться
  • Гроші, паспорт, інтернет
Інструкція
1
Зайдіть на офіційний сайт РЖД, якщо ви плануєте вирушити в подорож на поїзді. Створіть свій аккаунт. Для цього клікніть по іконці «Зареєструватися», яка розташовується у верхньому правому кутку сторінки. Заповніть форму, що з'явилася на екрані. На вказану при заповненні інформації електронну адресу прийде лист від РЖД. Підтвердіть свою реєстрацію на сайті, переслідував за посиланням, зазначеної в листі.
2
Оберіть розділ «Пасажирам». Після чого перед вами з'явиться іконка з вибором маршруту прямування. Не звертаючи на неї уваги, клікніть на розділ «Купити квиток».
3
Зайдіть в свій особистий кабінет. Для цього введіть логін і пароль, вказані при реєстрації. В особистому кабінеті ви зможете дивитися всі свої замовлення, оформляти і оплачувати квитки і уточнювати інформацію по пунктах поїздів.
4
Заповніть порожні поля у формі покупки квитка. Виберіть пункт відправлення та призначення, а також дату і час вашої поїздки. Натисніть на іконку «Купити квиток».
5
Оберіть відповідний вам поїзд з переліку, представленого на сторінці. Зверніть увагу на те, що поруч з номером поїзда повинні стояти літери «ЕР», що означають можливість оформлення електронного квитка.
6
Оберіть номер вагона і вкажіть бажані місця. Далі введіть свої паспортні дані. Будьте гранично уважні і перевірте кілька разів, не закралася якась помилка в введену інформацію. В іншому випадку, провідник матиме право відмовити вам у поїздці.
7
Оплатіть замовлення. Це можна зробити різними способами: банківською картою, готівкою в терміналі, готівкою в касі і т.д. Після того як платіж буде схвалений, з'явиться пропозиція пройти електронну реєстрацію. Поставте галочку і натисніть на іконку «Пройти електронну реєстрацію».
8
Переконайтеся в тому, що в статусі вашого замовлення написано «Оформлена електронна реєстрація». Якщо такий напис має місце, можете спокійно їхати на вокзал з документом, дані якого ви вводили при оформленні квитка. Саме цей документ і буде підтвердженням вашого права на поїздку.