Як провести новорічні канікули з сім'єю.

Новорічні свята - це чудовий час, улюблене багатьма ще з дитинства. І дуже хочеться, щоб новорічні канікули, проведені з сім'єю, запам'яталися надовго і ще міцніше згуртували батьків і дітей. А для того, щоб зробити їх незабутніми, зовсім не обов'язково вирушати в далеку подорож (хоча якщо є така можливість, це просто здорово).
Інструкція
1
Новорічні канікули повинні бути відпочинком, тому хоча б на кілька днів постарайтеся забути про роботу, угодах і звітах. У щоденних турботах часто не виходить приділяти багато уваги домочадцям, тому нехай хоч свята стануть часом, вільним від роботи. А якщо відкласти справи ніяк не виходить, постарайтеся спланувати все так, щоб сил вистачило і на роботу, і на сім'ю.
2
Незважаючи на те, що новорічні свята носять назву «канікули», зовсім не означає, що цей час потрібно просто просидіти перед комп'ютером або пролежати перед телевізором. Навпаки, вам просто необхідний активний відпочинок. Можна організувати сімейну поїздку на каток (і не біда, якщо ніхто з вас не вміє кататися, зате посмієтеся досхочу), або відправитися в найближчий парк, щоб пограти в сніжки і вдосталь повалятися в снігу. А які ж новорічні свята без санок? Якщо дозволяє погода, обов'язково знайдіть час покататися з гірки, адже швидкісні спуски дуже подобаються дітям, та й мамам з татами теж корисно згадати захоплюючі дух відчуття.
3
Подбайте про культурну програму. Під час новорічних канікул проходить безліч ранків, вистав і вистав, тому все, що від вас буде потрібно - вибрати підходящий варіант. Навіть зовсім маленьким дітям буде цікаво долучитися до казки і побувати на чудовому новорічній виставі, своїми очима побачити Дідуся Мороза і його вірних друзів. Тільки не перетворюйте свята в низку культурних заходів в режимі нон-стоп, достатньо 1-3 ранків або вистав (залежно від віку та темпераменту дитини).
4
Добре провести час можна і вдома. Сімейний перегляд захоплюючого фільму, спільне приготування вишуканої страви, ігри довгими зимовими вечорами ... Новорічні канікули - це час відвертих розмов по душах з підростаючим дітлахами, це можливість стати їм зрозуміліше і ближче. З малюками можна просто влаштуватися на дивані, дивитися мультики і читати чарівні казки.
5
Запрошуйте гостей і ходіть у гості самі. Нехай в новорічні канікули у вашому будинку звучить сміх, пісні і тости (звичайно, не кожен день). Це чудовий час для того, щоб зібратися за одним столом великою родиною або побачитися зі старими друзьямі.Самое головне - робіть все від душі, а не через силу. І нехай ваші новорічні канікули стануть по-справжньому чудовим і незабутнім часом.