Як сватати наречену. Сватання процедура.

Споконвіку будь весіллі передувала процедура сватання. Вона була чітко регламентована строгими правилами і закінчувалася заручинами. В наші дні рідко хто слідує стародавнім традиціям. Однак у багатьох сім'ях необхідність сватання все ж розуміють і роблять цей ритуал, хоча і в дещо усучасненій, видозміненій формі.
Інструкція
1
Суть сватання в тому, що насправді це - пропозиція дівчині або жінці руки і серця з боку чоловіка або юнака. Наречений повинен не просто домогтися згоди нареченої, але і отримати схвалення її батьків на шлюб. Щоб домогтися дозволу одружитися на обраниці, молода людина повинна надіслати до її батьків сватів. В їх ролі зазвичай виступають його батьки, хресні, інші найближчі рідні. В наші дні жених повинен прийти на сватання та сам.Візіт до батьків коханої повинен відбутися в заздалегідь призначений час. Наречений повинен бути красиво одягнений і принести два букети: один для нареченої, а другий - для її матері. Пропозиція робиться за загальним розмовою, звертаючись до батьків обраниці. Не прийнято, щоб сама наречена була присутня при розмові, адже в його процесі можуть бути порушені тонкі питання житла, інших матеріальних вещей.Еслі батьки нареченої згодні віддати її в дружини, то вони повинні запросити нареченого і його батьків, а також інших сватів у гості на конкретне число. Але може трапитися і так, що батьки дівчини попросять дати їм час на обговорення пропозиції руки і серця. Наречений не повинен висловлювати невдоволення, йому залишається терпляче чекати запрошення.
2
Отже, якщо майбутній шлюб визнаний бажаним, відбудеться другий візит сватання. В процесі цих відвідин нареченого з батьками і сватами зустрічає сама дівчина. Тепер пропозиція роблять саме їй. Але не жених, а його батько або інший сват-родич. Батько або інший родич нареченої повинен підтвердити свою згоду, вклавши праву руку нареченої в руку женіха.После цього візит швидко закінчується, його не слід затягувати. Якщо в сватанні з якоїсь причини не брали участь батьки нареченого, наречену запрошують їх відвідати. Вона повинна подарувати букет матері коханого.
3
Якщо вийшло так, що батьки живуть далеко і не можуть приїхати, треба все одно дотримати хоча б подобу традицій: надіслати їм фото майбутніх обраниці або обранця, з повагою попросити згоди на брак.Последнім етапом сватання є заручини. Її призначають після того, як весілля схвалили обидва сімейства. На заручини обов'язково повинні бути присутніми батьки нареченого і нареченої. Там обговорюється весілля. Майбутні родичі розподіляють витрати. Зазвичай жених або його сім'я купує кільця, плаття і туфлі для нареченої, а сім'я нареченої дає молодій сім'ї придане - меблі, посуд, постільна білизна тощо.
Зверніть увагу
Вважається, що не можна свататися в середу і п'ятницю - це пісні дні. Також нещасливим для сватання прийнято вважати 13 число. Щасливі дати - 3, 5, 7 і 9.
Корисна порада
процедура сватання, як треба свататися, весілля, заручини, наречений, наречена.