Як вирішити алгебру за підручником 9 класу.

Багато школярів та їхні батьки стикаються з проблемою, як вирішити алгебру за підручником 9 класу. Не радимо користуватися готовими розв'язнику, так як вони створюють ілюзію можливості добре вчитися, без знань вони не допоможуть дитині на контрольній або ЄДІ. Проте, навіть не знаючи всіх формул і алгоритмів вирішення задач, можна спробувати вирішити приклади і задачі алгебри, слідуючи нашим радам.
Вам знадобиться
  • - підручник алгебри за 9 клас;
  • - формули;
  • - листок паперу;
  • - ручка.
Інструкція
1
Уважно прочитайте тему перед завданнями, в параграфі, швидше за все, вказані формули, які будуть основними при вирішенні. Вивчіть готові приклади рішень подібних задач, зазначені після теми.
2
Прочитайте завдання, яке потрібно вирішити, випишіть окремо всі дані задачі, а також те, що потрібно знайти.
3
Знайдіть область допустимих значень, враховуючи, що на нуль ділити не можна, а також те, що вираз під коренем повинно завжди бути більше нуля. Запишіть область допустимих значень поруч з умовами задачі.
4
Приступайте до вирішення завдання. Для вирішення систем лінійних нерівностей або рівнянь висловіть одну з невідомих через іншу. Підставте вийшло вираз в друге нерівність (рівняння) і, скорочуючи члени, складаючи або віднімаючи чисельні значення, знайдіть значення однієї із змінних. Потім, підставивши її в перший вираз, знайдіть другу змінну.
5
Для того щоб знайти область визначення або область значень функції, намалюйте графік функції. Накресліть осі ох і оу, підставляйте різні значення х в функцію і знаходите значення у. Потім ці точки з отриманими координатами (х; у) нанесіть на малюнок, з'єднайте. Подивіться, всі значення х на цьому графіку - це область визначення функції, а всі значення у - це область значення.
6
Щоб вирішити завдання з тригонометрії з sin, cos, tg, ctg, вивчіть або запишіть на листок всі формули, що стосуються цих функцій. Для вирішення завдання підставляйте формули в рівняння (нерівність), і намагайтеся його спростити. Вибирайте такі формули, щоб в рівнянні залишилися однакові значення змінної, наприклад, тільки sin. Якщо не вийшло, підставте іншу формулу - рано чи пізно в рівнянні залишиться одна невідома, знайти яку буде вже нескладно.
7
Перевірте отримані значення на відповідність області допустимих значень, яку ви визначили на самому початку. Підставте отримані значення в рівняння або нерівності і перевірте правильність відповідей.