Як назвати меблеву фірму. список назв для салону елітних меблів.

Ринок меблевих товарів - один з найбільш насичених в світі. Щодня відкриваються нові виробництва, з'являються нові меблеві фірми і магазини. У цій ситуації все більш складною стає проблема залучення уваги потенційного клієнта. Допомогти у її вирішенні може вибір оригінального продає назви.
Вам знадобиться
  • Словники, доступ до інтернету
Інструкція
1
Визначте цільову аудиторію. Клієнтів можна розділити по купівельної спроможності, сфері діяльності, географічним характеристикам і т.д. Наприклад, якщо фірма спеціалізується на виробництві елітних меблів для заможних людей, доречним буде назва, що підкреслює високий соціальний статус покупців.
2
Для вибору найбільш вдалого назви постарайтеся провести опитування групи людей з вашої цільової аудиторії. В опитуванні можна запропонувати як оцінити вже наявні варіанти, так і назвати свої власні. Ретельно проаналізуйте всі думки. Не виключено, що якась із цих ідей у підсумку виявиться найбільш вдалим варіантом.
3
Постарайтеся пов'язати рід діяльності і назва меблевої фірми. Ця порада особливо актуальне для малих і середніх компаній, які роблять акцент на вузьку спеціалізацію (тобто кожна фірма намагається закріпитися в певній ринковій ніші). Зазвичай саме у них на початковому етапі не так вже й багато коштів, щоб їх можна було вкладати в розкрутку якого-небудь звучного, але незрозумілого назви. Назва, пов'язане зі специфікою діяльності, само, в деякій мірі, послужить рекламою і дозволить ще трохи заощадити.
4
Скористайтеся різними словниками. Це можуть бути словники іноземних слів, тлумачні або словники асоціацій. Можливо, це допоможе знайти оригінальні та цікаві версії. Електронні версії можна знайти в інтернеті.
5
Вибравши кілька найбільш доречних і цікавих назв, запишіть їх на окремий листок і куди-небудь сховайте хоча б на кілька днів. З плином часу ви зможете більш реалістично поглянути на всі достоїнства і недоліки вибраних варіантів. Виключіть зайве і дайте подивитися список рідним і знайомим, щоб вони допомогли вибрати одне саме вдала назва. За допомогою пошукової системи перевірте його на унікальність у своєму регіоні. Якщо будь-яке меблеве виробництво вже має таку назву, візьміть інший варіант зі списку.
Зверніть увагу
Назва має легко вимовлятися і бути незабутнім. Уникайте використання особистих імен і довгих складних абревіатур.
Корисна порада
Можна звернутися у фірму, що спеціалізується з неймінг (підбору назв). Однак такі послуги досить дорогі.