Як виграти аукціон.

Аукціони манять своїми низькими цінами. Власники аукціонів заманюють покупців товарів красивими банерами, на яких зображені щасливі власники технічних новинок, купивши їх за десяту частину їх вартості, а то й ще дешевше. Все це, звичайно підштовхує до того, щоб виграти аукціон, але ніхто не застрахований і від програшу. Існують різні типи аукціонів, і залежно від типу аукціону, стратегія для виграшу також різна.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер
  • - підключення до мережі інтернет
Інструкція
1
У разі найпростішого аукціону зі ставкою, яка робиться в останній момент, торги ведуться до останньої секунди і не відкочуються, якщо хтось дав більшу ціну ніж останній учасник. В цьому випадку необхідно в останню секунду поставити ціну трохи вище тієї, яка вказана в момент перед останньою секундою.
2
У разі аукціону з відкотом часу учасники аукціону можуть до безкінечності торгуватися, тому що як тільки хтось робить ставку на останніх секундах, час до завершення аукціону відразу збільшується на десять-двадцять секунд. В цьому випадку варто виділити найбільш затятих гравців і виждати поки вони виснажать ресурси - і тоді вже робити ставку
3
Скандинавський аукціон - тип аукціону, в якому мало того, що виробляється відкат на останніх секундах у випадку більш високої ставки, так ще й сума, яку ви поставили, списується з вашого рахунку кожен раз, коли ви ставите незалежно від того, виграли ви лот чи ні. В цьому випадку рекомендується відстежувати товар, до якого інтерес неістотний або вибирати час доби, в який найменше гравців.
Зверніть увагу
Ні в якому разі не ставте ціну вище тієї, яку ви для себе визначили - так ви озолотити не себе, а організаторів аукціону.
Корисна порада
Намагайтеся не проявляти інтерес до товару останньою ставкою, а якщо вже проявили - тримати його до межі, який ви самі собі поставите.
На торгах можна придбати товари часто набагато дешевше їх реальної вартості. Учасники різних інтернет-аукціонів задаються питанням про те, як збільшити свої шанси на перемогу. Не існує стратегії, яка стовідсотково допоможе перемогти в торгах , проте є прості способи, які допоможуть суттєво збільшити шанси.
Інструкція
1
Уважно слідкуйте за таймером аукціону. Постарайтеся зробити ставку, коли до кінця торгів залишиться 10-15 секунд. Не варто намагатися зробити ставку пізніше, так як вона може не встигнути зіграти, і аукціон закінчиться без вас.
2
Звичайно, найбільше заощадити можна на дорогому великому товарі, а й перемогти в такій битві набагато важче. Тому починайте брати участь в торгах з найбільш дешевих товарів, там учасників набагато менше, і шанси на виграш збільшаться. А коли ви наберетеся досвіду, можете спробувати придбати що-небудь більш цінне.
3
Використовуйте автоматичні ставки. Вони допоможуть налякати учасників аукціону та переконати їх здатися, а саме цього ви й хочете.
4
Природно, автоставкі можуть робити і інші учасники торгів. Навчитеся використовувати їх проти них самих. Часто ваші конкуренти, сподіваючись на свою автоставкі, не стежать за ходом торгів. Як правило, вони встановлюють ліміт до певної суми. Відстежуючи цей момент, ви можете перемогти, зробивши всього одну ставку.
5
Слідкуйте за діями всіх учасників торгів. Звертайте увагу на те, хто і коли робить ставки. Під кінець аукціону ця інформація допоможе вам вирішити, коли зробити останню ставку.
6
Вибирайте аукціони з меншою кількістю учасників, в них перемогти буде набагато легше.
7
Орієнтуйтеся на час торгів. Намагайтеся вибрати такий момент, коли найбільша кількість потенційних учасників зайнято своїми справами. Найменше ставок робиться вночі і під час обіду, а найбільша активність, як правило, вечорами.
8
Своєчасно закінчуйте торги. Вчіться прогнозувати кінцеву вартість товару. Закінчуйте грати відразу, як тільки помітили, що ціна його дуже сильно злетіла. Якщо ви вже витратили достатню кількість ставок, а до кінця аукціону ще чимало часу, краще завершити боротьбу і придивитися до іншого товару.