Як зробити фото з відео. друк кадру фільму.

При перегляді відеозапису можна виявити, що окремі кадри виглядають набагато краще фотографій, зроблених у той же час і в тому ж місці. В такому випадку просто збережіть вподобаний кадр з відео. Після нескладної обробки з нього може вийти непогана фотографія.
Вам знадобиться
  • - програма Photoshop;
  • - програма Movie Maker;
  • - програма VirtualDub.
Інструкція
1
Щоб зберегти кадр у вигляді окремого файлу для подальшої обробки, відкрийте відео в редакторі або плеєрі. Вибір програми залежить, переважно, від того, в якому форматі збережений кліп. Якщо ваше відео записано в один з форматів, які підтримує програма Movie Maker, перенесіть іконку файлу у вікно цього редактора мишею.
2
Помістіть файл на монтажний стіл. Це можна зробити комбінацією клавіш Ctrl + D. Поставте покажчик курсору на той кадр, з якого збираєтеся робити фото. Можете переміщати бігунок мишкою або скористатися кнопками управління відтворенням, які можна помітити під вікном плеєра.
3
Натисніть на кнопку «Зробити знімок». Цю кнопку теж можна побачити під плеєром. Виберіть місце для збереження зображення в діалоговому вікні та напишіть назву файлу.
4
Якщо ви маєте справу з чересстрочним відео, яке може не зовсім коректно відображатися в Movie Maker, відкрийте файл в програмі VirtualDub. Помістіть покажчик курсору на кадр, який збираєтеся зберегти. Це можна зробити, запустивши відтворення кнопкою Play. Можете перетягнути покажчик поточного кадру, який знаходиться в нижній частині вікна VirtualDub.
5
Виберіть опцію Filters з меню Video і клікніть по кнопці Add. Зі списку фільтрів виберіть Deinterlace. У цього фільтра є сім варіантів налаштувань, виберіть з них той варіант, який найбільше підходить для вашого відео.
6
Для збереження кадру використовуйте поєднання клавіш Ctrl + 2. Після цього зображення буде відправлено в буфер обміну, звідки ви зможете його вставити в документ графічного редактора.
7
Відредагуйте збережений кадр в графічному редакторі. Якщо ви зберігали кадр в файл, відкрийте цей файл в Photoshop. Якщо кадр був поміщений в буфер обміну, створіть новий файл командою New з меню File. Помістіть зображення в новий документ командою Paste меню Edit або поєднанням Ctrl + V.
8
Якщо для переробки в фотографію ви вибрали один з моментів, коли об'єкт, що знаходиться в кадрі рухався, майбутнє фото може виявитися злегка розмитим. Це можна поправити фільтром Smart Sharpen з групи Sharpen меню Filter. У діалоговому вікні фільтра вкажіть як типу розмиття Motion Blur. Налаштуйте кут нейтралізуемой розмиття, радіус і величину. Все це можна зробити, орієнтуючись на зміну картинки у вікні превью.
9
Можете зробити просту рамку навколо збереженого кадру. Для цього додайте новий шар командою Layer з групи New меню Layer. Виберіть Rectangular Marquee Tool в палітрі інструментів. За допомогою цього інструменту виділіть ту частину кадру, яка не буде закрита рамкою. Скористайтеся командою Inverse з меню Select. За допомогою інструменту Paint Bucket Tool залийте отриману рамку відповідним кольором.
10
Збережіть фотографію командою Save або Save for Web з меню File. Для збереження виберіть формат jpg. Якщо ви хочете мати в своєму розпорядженні картинку з рамкою на окремому шарі, збережіть файл у формат psd командою Save As.