Як зробити косинку для лову. Як навчиться робити косинки.

«Телевізори та« косинки відносяться до так званих екранним снастям. Їх ненадовго опускають в річку, потім піднімають і збирають заплуталася в екранному сетеполотна рибу. «Телевізори представляють собою чотирикутні відрізки мереж з грузилом і поплавком,« косинки - трикутні. «Косинка найбільш зручна при зимовій риболовлі, коли її легше протягнути в крижану лунку. Зробити «косинку для лову самостійно неважко.
Інструкція
1
Купіть в магазині для рибного лову шматок сетеполотна необхідного розміру. Величина осередків повинна підбиратися залежно від сорти риби, яку ви збираєтеся ловити.
2
Приготуйте арматурний прут діаметром 3-5 мм, для лову в течії річки може знадобитися прут діаметром до 1 см.Расстеліте сетеполотна на великій поверхні. Відзначте крайні осередки з обох сторін ізолентою або мотузкою (враховуйте припуски по 2-3 осередку на кріплення). Розрахуйте кількість осередків в довжину, відзначте середню. Відкладіть вгору відстань, рівну висоті «косинці. Вважайте відстань по осередках, нижня серединна осередок повинна бути прямо під верхньою. Візьміть гострі ножиці і зріжте на кут краю косинки від верху до крайових осередків з обох сторін. Кожен наступний ряд повинен бути більше попереднього на два осередки, по одній з кожного боку. У вас повинно вийти трикутне полотно з однаковими бічними сторонами.
3
Нанесіть на кінці арматурного прута глибокі насічки зубилом на відстані 2 см (5-6 шт.). Просмикніть в усі осередки нижнього краю сетеполотна міцну капронову нитку. Зміцніть цю нитку на бічних насічка арматури надійними вузлами з таким розрахунком, щоб утворився невеликий провис 4-6см мережевого краю. Нитка повинна проходити паралельно арматурі, не утворюючи перекручень.
4
Розділіть довжину нижнього краю мережевого полотна на чотири рівні частини, позначте комірки. Прикріпіть капронову нитку в цих осередках до арматурного пруту відповідно.
5
Просмикніть в осередку однієї бічної сторони «косинки прожілін (товста волосінь або капронова мотузка) вгору. Далі просмикніть цю ж прожілін по іншій бічній стороні вниз. Закріпіть прожілін на арматурному пруті в місці кріплення нижнього краю з обох сторін. Прожілін повинна проходити через кожну клітинку сетеполотна вгору і вниз. На верхівці «косинки необхідно залишити 8-10 см прожіліни для створення петельки кріплення. Стягуючи і розтягуючи сетеполотна на бічних прожілін «косинки, ви повинні отримати її необхідну висоту (0,85 від загальної висоти мережевого полотна). Це забезпечує невелику слабину бічних сторін, щоб риба більше плуталася в снасті.
6
Затягніть верхню петельку кріплення «косинки простим вузлом.