Як надіти шлею на собаку. інструкція Як одягти шлею на собаку.

Шлейки бувають різні. Зазвичай вони представляють собою поводок, пов'язаний з ремінцем, що проходить через передню частину грудей собаки, який її зупиняє при спробах спрямуватися вперед. Шлейка може бути їздовий, караульної, стягнутий.
Інструкція
1
Зверніться до кінологам перед тим, як почати привчати собаку до шлейки. Багато з них вважають, що постійне її носіння може не кращим чином позначитися на поставі собаки і положенні її передніх кінцівок. Цуценят краще виводити гуляти на шлеї, так як малюк, якщо його щось зацікавило, може несподівано рвонутись з повідця і пошкодити собі шию, спину або щитовидну залозу. Незамінні шлейки і для собак найменших і найбільших порід.
2
З'ясуйте в зоомагазині, який розмір «собачої амуніції» підійде саме вашому вихованцеві (від XXS до XL). Купуйте шлею зі шкіри, шкірозамінника або нейлону, перевірте якість ремінців, пряжок, кілець і карабіна на повідку.
3
Кликніть собаку. «Осідлати» її, затиснувши її талію між колінами. Виверніть і розправте всі ремінці шлейки м'якою підкладкою всередину. Візьміть лівою рукою шлею за перехрестя лямок, яке вже має розташовуватися на холці тварини, а правою вхопитеся за мотузяну петлю, де знаходиться кріплення для карабіна. Нижня частина шлейки в цей час повинна розташовуватися між передніх лап собаки. Складіть її навпіл так, щоб грудні лямки розташовувалися зверху.
4
Одягніть шлею на голову тварини, Протягніть її через вуха. Якщо густа шерсть вихованця перешкоджає надяганню, акуратно витягуйте її з-під ремінців у міру просування до основи шиї. Головне, щоб собаці не було боляче, тим більше, якщо ви одягаєте на неї шлею вперше. Простежте за тим, щоб ремінці не здавлював їй шию.
5
Просмикніть через шлею по черзі передні лапи собаки, розправте ремінці з боків і спині, так само акуратно витягніть шерсть з-під грудних лямок. Не затягуйте її занадто туго; між тілом і ремінцем повинна вільно проходити долоню. Ремінь шлейки повинен розташовуватися на відстані приблизно ширини долоні від пахви. Прикріпіть до кілець карабін повідка.