Як знайти значення тригонометричних функції.

Тригонометричні функції спочатку виникли як інструменти абстрактних математичних обчислень залежностей величин гострих кутів у прямокутному трикутнику від довжин його сторін. Зараз вони дуже широко застосовуються як в наукових, так і в технічних областях людської діяльності. Для практичних обчислень тригонометричних функцій від заданих аргументів можна використовувати різні інструменти - нижче описано декілька найбільш доступних з них.
Інструкція
1
Скористайтеся, наприклад, установлюваної за замовчуванням разом з операційною системою програмою-калькулятором. Вона відкривається вибором пункту «Калькулятор» в папці «Службові» з підрозділу «Стандартні», вміщеного в розділ "Всі програми". Цей розділ можна знайти, відкривши клацанням по кнопці «Пуск» головне меню операційної системи. Якщо ви використовуєте версію Windows 7, то маєте можливість просто ввести слово «Калькулятор» в полі «Знайти програми та файли» головного меню, а потім клацнути по відповідному посиланню в результатах пошуку.
2
Введіть значення кута, для якого треба розрахувати тригонометричну функцію, а потім клацніть по відповідній цієї функції кнопці - sin, cos або tan. Якщо вас цікавлять зворотні тригонометричні функції (арксинус, арккосинус або арктангенс), то спочатку клікніть кнопку з написом Inv - вона міняє присвоєні керуючим кнопках калькулятора функції на протилежні.
3
У більш ранніх версіях ОС (наприклад, Windows XP) для доступу до тригонометричним функціям треба розкрити в меню калькулятора розділ «Вид» і вибрати рядок «Інженерний». Крім того, замість кнопки Inv в інтерфейсі старих версій програми присутня чекбокс з таким же написом.
4
Можна обійтися і без калькулятора, якщо у вас є доступ в інтернет. В мережі багато сервісів, які пропонують по-різному організовані обчислювачі тригонометричних функцій. Один їх найбільш зручних варіантів вбудований в пошукову систему Nigma. Перейшовши на її головну сторінку, просто введіть в поле пошукового запиту цікавить вас значення - наприклад, «арктангенс 30 градусів». Після натискання кнопки «Знайти!» Пошуковик розрахує і покаже результат обчислення - +0,482347907101025.