Як знайти інвестора.

Для починаючого підприємця або вже функціонуючого підприємства завжди необхідні додаткові грошові кошти для розширення на ринку, розробки нового продукту і зменшення непередбачені витрат. На сьогоднішній момент будь-який розвиток в будь-якій сфері вимагає вкладення фінансів в проект.
Вам знадобиться
  • Час і реальне забезпечення (заставу)
Інструкція
1
Будь-які інвестиції поділяються: на прямі інвестиції - інвестор за своє фінансування отримує частку компанії, боргове фінансування - інвестор надання на певний термін потрібну суму в борг і змішане - поєднує два види інвестиції прямих і боргових. В сучасний час існує три види інвестора: комерційні і некомерційні банки, приватні інвестори - індивідуальне обличчя та інвестиційні фонди. Для людини що вирішив знайти інвестора слід використовувати всі три категорії інвесторів.
2
Серед всього банківського сектора не кожен банк захоче ризикувати, тому вірогідніше кредит дадуть великому підприємству з реальним забезпеченням. Банки мало ризикують і ретельно перевіряють забезпечення, платоспроможність і шляхи, на які припускає банк видати гроші. Приватні та незалежні інвестори володіють солідним станом переслідують власні цілі. Цей вид інвестування більш простий, оскільки документи оформляються в найкоротші терміни. Тут важливий фактор безпеки для власника бізнесу, який хоче знайти інвестора і зберегти свій бізнес, в потрібному порядку подбати про інвестиційному меморандумі надає схоронність бізнесу в непередбачених ситуаціях.
3
Третя категорія інвестиційні фонди, найбільш розвивається на сучасному етапі. Для того щоб знайти інвестора в особі інвестиційного фонду досить зайти в глобальну мережу. Інвестиційний фонд спрощує пошук потенційних інвесторів в кілька разів. Вони створені спеціально для інвестування в різні сфери життєдіяльності. Ці фонди змушують пересуватися вільні фінанси і приносити користь оточуючим в результаті круговороту. Для залучення грошей з боку фондів необхідно підготувати ряд документів, які вони зажадають. Основним документом служить бізнес-план, в ньому відображаються всі дії підприємства на певний період, також бізнес-план обов'язково повинен показати окупність вкладених інвестицій.
Корисна порада
Завзятість, комунікабельність та вміння переконувати.
Залучення інвестора варто розпочати з моніторингу ринку нерухомості: багато чого залежить від того, наскільки він жвавий. Знайшовши декілька компаній, які потенційно можуть стати вашими інвесторами, вкладетеся хоча б в невелику перевірку кожної з них, оскільки існує ризик несумлінності і з боку інвесторів. А основним засобом вже для залучення надійного інвестора повинен стати бізнес-план вашого будівництва.
Інструкція
1
Проведіть невелике маркетингове дослідження ринку нерухомості. Це можна зробити як самостійно, користуючись відкритими джерелами в інтернеті (аналітичними сайтами по нерухомості і т.д.), так і найнявши кого-небудь, хто в цьому розбирається. Так ви зможете отримати картину того, наскільки нерухомість приваблива для інвесторів в даний момент, які інвестори могли б вкладати кошти в ваші будівельні проекти.
2
Відвідайте сайти інвестиційних компаній. Іноді по сайту можна дізнатися досить багато про їх діяльність та їх стані. Складіть список компаній, які підійшли б вам в якості інвесторів. Проведіть їх перевірку - хоча б за допомогою відкритих джерел. Замовте виписку з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, оскільки з неї можна почерпнути досить багато інформації про компанію. Виберіть найнадійніших потенційних інвесторів. Спочатку здається, що неважливо, що являє собою компанія, аби давала кошти, але це не так. Ненадійний інвестор може раптово втратити інтерес до вашого проекту, що може привести до зупинки вашого будівництва.
3
Перед тим, як домовлятися про зустріч з обраним вами інвестором, приведіть в порядок всю документацію по будівництву. Солідні компанії майже в 100% випадків проводять юридичну перевірку документів по об'єкту інвестування, залучаючи кращих юристів.
4
Основний інструмент для залучення уваги інвестора саме до вашого будівництву - будівельний бізнес-план. У ньому ви повинні описати концепцію будівельного проекту, ситуацію на ринку з такими проектами, необхідні роботи, потрібні кошти для будівництва, окупність проекту. Останнє найбільш важливо, оскільки інвестор вкладає кошти для того, щоб отримати максимальну віддачу. Відповідно, його інтерес до вашого проекту залежить від того, чи принесе цей проект йому очікуваний результат.
5
Багато чого залежить не тільки від бізнес-плану, а й від вас. Інвестор навряд чи буде прагнути керувати вашим проектом, все, що йому потрібно - це прибуток. Тому він повинен бути впевнений в тому, що всі ті блискучі цифри, вказані в вашому плані, будуть досягнуті. Отже, ви повинні справити враження не тільки людини, що добре розбирається в будівництві та ринку нерухомості, але і здатного менеджера.
Зверніть увагу
Пошук і вибір інвестора для венчурного підприємства на ранній стадії його розвитку є однією з найбільш складних і відповідальних завдань. Не всі гроші однакові. «Ти можеш розлучитися з дружиною, але з інвестором - ніколи!» - Кажуть венчурні капіталісти. Пам'ятайте про це і ретельно вибирайте свого інвестора.
Корисна порада
З іншого боку, існує упередження до інвесторів. Засобами масової інформації створено образ інвестора як людину, яка займається спекуляціями на біржі, скуповує все "на корню", і являє собою щось середнє між шахраєм і азартним гравцем. Отже, у Вас є бізнес-ідея для реалізації якої необхідний інвестор. Як знайти і зацікавити інвестора?