Як завести літак. Як заводять кукурузник.

Багатьох хлопчаків з дитинства приваблює неосяжне небо. Змужнівши, одні здійснює свою мрію, літаючи на надзвукових лайнерах. А комусь більше до душі легкомоторний двомісний літак АН-2, ласкаво іменований «Аннушка». Цей трудяга свого часу піднімав с/г країни, за що отримав ще одну назву - «кукурузник». Нескладний в управлінні, він гостинно відчинить свою кабіну навіть малодосвідченому пілотові. Для успішного польоту необхідно грамотно завести літак.
Вам знадобиться
  • - літак АН-2.
Інструкція
1
Підготуйте двигун літака АН-2 до запуску. Якщо температура навколишнього повітря нижче +5 ° С, прогрійте двигун до t ° головок циліндрів +30 ° С. А температура вхідного масла повинна бути не менше +15 ° С. Рукою перевірте легкість провертання вінта.Подогрейте циліндричну групу гвинта при прогріванні двигуна, якщо температура за бортом до -25 ° С. При більшому морозі підведіть до втулки гвинта рукав від підігрівача.
2
Перевірте працездатність аеродромного джерела електроенергії перед тим, як запустити двигун. Переконайтеся, що світлосигналізатори горить, а напруга бортовий мережі літака становить 24-28,5 В (при кнопці вимикача «Бортовий акумулятор»).
3
Проведіть підготовку до запуску двигуна і безпосередній запуск двигуна, при відсутності джерела електроенергії на аеродромі, від акумуляторної бортовий батареї. В бортову мережу літака її включите знаходяться на центральному пульті вимикачем з написом «Б/акумулятор».
4
Закрийте стулки капота при мінусовій температурі повітря. Для цього знаходиться на центральному пульті нажімной перемикач «Створки капота» перемістіть на себе.
5
Закрийте стулки маслорадиатора, перемістивши на себе відповідний нажімной перемикач, розташований також на центральному пульті. Контролюйте положення стулок по індикатору, що знаходиться попереду важелів управління двігателем.Установіте в положення "Виключено" важіль управління підігрівом вступника в карбюратор повітря - повністю на себе.
6
Переведіть важіль управління регулятором гвинта повністю вперед, в положення «Малий крок». Встановіть крайній зліва важіль управління висотним автоматичним коректором карбюратора («Висотний коректор») в положення максимального збагачення і опломбує його.
7
Відведіть повністю від себе важіль стоп-крана. А важіль управління пилефільтром встановіть в положення "Виключено". Бензиновий 4-ходовий кран встановіть в середнє положення. Це означатиме одночасне включення обох груп баків.
8
Створіть ручним насосом тиск бензину (0,2-0,25 кгс/см2) перед карбюратором. Спочатку дуже повільно, щоб з клапана нагнітача паливо не випливало. При досягненні тиску 0,1 кгс/см2 в системі темп роботи можете прискорити.
9
Перевірте надійність комбінованого клапана нагнітача, різко перемістивши 2-3 рази до упору важіль управління двигуном. Для запобігання гідравлічного удару провертайте при вимкненому запаленні на 4-6 оборотів повітряний гвинт перед кожним запуском. Перевірте пожежну сігналізацію.После виконання вищепереліченого запустіть і прогрійте двигун. Літак готовий до зльоту.
Можливостей завести роман в наш час дуже багато. Починаючи від віртуальних роман ов в інтернеті і закінчуючи роман ами на роботі. Віртуальні роман и належать до найбільш простим і доступним, а для роман ов «в реалі» від дівчини потрібно трохи зусиль, щоб виглядати привабливою в очах чоловіка.
Інструкція
1
Для виникнення відносин краще вибрати об'єкт, з яким проводиш багато часу або регулярно спілкуєшся. В цьому сенсі роман и на роботі мають величезну перевагу. Не потрібно думати - подзвонить, не подзвонить. Ви все одно постійно бачитеся і спілкуєтеся. І ваша мета - розширити спілкування з обраним чоловіком. Спробуйте знайти спільні інтереси і теми для бесід. А при спілкуванні вдамося до нескладних хитрощів, що дозволяє завоювати чоловіка Не бійтеся бути жіночними. Намагайтеся частіше носити спідниці, вони надають м'яке чарівність вашому обліку.Возьміте на озброєння арсенал кокеток і без сорому використовуйте його. Наприклад, психологи, що досліджують мову рухів, радять для успіху в флірті більше рухатися. Жестикуляція під час розмови і зміна поз додадуть вам жвавість і додаткове чарівність. Легкі, як би випадкові, дотики до чоловіка дозволять зрозуміти ваш настрій. Вони заманюють чоловіка, мимоволі наводячи його на мрії про інтимне блізості.Совершенно не обов'язково направляти всі ваші зусилля лише в одне русло. Можна оточити себе чоловічою увагою всього колективу. Як стверджують психологи, дівчина, оточена шанувальниками, спонукає в чоловіках почуття суперництва і бажання вступити в сутичку за неї. А ваше завдання - вибрати того, хто вам сподобався.
2
Але у роман ов на роботі є один мінус - буря почуттів і емоцій можуть заважати виконанню службових обов'язків. Тому варто завести роман з тим, з ким спілкуєшся за інтересами. Тут відкривається величезне поле для діяльності. Можна відвідувати, наприклад, стріт-рейсинг. Вуличні гонки залучають молодих людей, як варення мух. До того ж там велика ймовірність зустріти заможного кавалера, або принаймні має власну машіну.Еслі ви маєте схильність до спортивних занять, можна спробувати відвідувати заняття боротьбою. Небагато дівчат ризикнуть піти на карате, а ось заняття айкідо практично не травматичні і корисні для підтримки загальної фізичної форми. І, головне, в групі напевно будуть симпатичні представники протилежної пола.Познакоміться і завести роман , можна і відвідуючи футбольні матчі. Однак, якщо ви не любителька таких досить чоловічих розваг, не впадайте у відчай. Головне - знайти захоплення, яке до вподоби саме вам. А потім вже заводити знайомство, засноване на загальному хобі. Тут підійдуть як домашні тварини, наприклад, собаки, так і читання і обмін книгами. Прогулюючись кожен день зі своїм вихованцем, можна примітити привабливого володаря собаки. А вже знайти привід для знайомства легко, як і знайти тему для першої бесіди.
3
Але щоб знайомство перетекло в роман , необхідно стати для чоловіка сексуально привабливою. Чоловіки віддають перевагу жінкам, які здаються бажаними і водночас важкодоступними для більшості осіб протилежної статі. Винятком має стати ваш обранець. Притягують до себе чоловіків не стільки красиві, скільки упевнені в собі женщіни.Резкое збільшення сексуального потягу відбувається в екстремальних умовах або під час фізичного небезпеки. Тому легко порушити до себе інтерес, скажімо, під час спуску на плотах або потрапивши разом під грозу і вимокнув до нитки. Але головне - жінка повинна усвідомлювати свою сексуальну привабливість. Це те саме що самооцінці. У жінки, яка вважає себе привабливою і чарівною, з'являється вогник в очах і вона стає чарівною.