Як написати лист подяки співробітнику. текст подяки за роботу співробітнику.

Подячний лист співробітникові є однією з форм нематеріального заохочення членів колективу. Строгих вимог до його тексту не існує. Однак є кілька традиційно сформованих правил підготовки та оформлення.
Інструкція
1
Виберіть відповідний час для вручення співробітнику подячного листа. Гідним приводом для публічного вираження подяки може бути успішне виконання особливого доручення, високі показники роботи за підсумками певного періоду, ювілей або професійне свято.
2
Якщо вам належить написати листа з подякою співробітнику за підготовку важливого заходу або за укладення вигідного партнерської угоди, поговоріть з його безпосереднім керівником. Начальник структурного підрозділу розповість про внесок поощряемого співробітника в реалізацію конкретного проекту, а також охарактеризує його з професійної точки зору.
3
Складіть текст подячного листа на фірмовому бланку організації. У правому верхньому куті розташуйте штамп, у лівому верхньому - найменування структурного підрозділу, посада, прізвище та ініціали співробітника. Звернення оформите таким чином: «Шановний Іване Івановичу!» Або «Шановна Марія Сергіївна!». Не використовуйте інші варіанти, наприклад, «дорога», «пан» і т.д.
4
Вкажіть привід, за яким написано дане лист подяки. Звертатися до співробітника можете як від особи керівника, який підпише документ, так і від імені компанії в цілому. У першому випадку початок листа буде звучати так: «Вітаю Вас з перевиконанням у квітні плану продажів на 100%», у другому так: «ТОВ« Зеніт »висловлює Вам подяку за перевиконання в квітні плану продажів на 100%».
5
Перерахуйте в тексті листа особисті заслуги співробітника при виконанні конкретного завдання. Відзначте, що високо цінуєте його працьовитість і відданість компанії і сподіваєтеся на подальші професійні успіхи. Співробітникові буде приємно прочитати, наприклад, таку фразу: «Ви творчо підійшли до виконання проекту та доклали величезних зусиль, щоб закінчити його до наміченого терміну. Ви вміло координували роботу групи і досягли вражаючих результатів. Я високо ціную Вашу креативність та ерудицію ».
6
Якщо лист подяки складається з приводу ювілею співробітника або у зв'язку з професійним святом, постарайтеся більше дізнатися про його трудової діяльності. Уточніть кількість років, відпрацьованих працівником у цій організації, посади, які він займав. Знайдіть конкретні факти, що підтверджують ділові якості співробітника і його професійні досягнення. Поцікавтеся думкою колег про цю людину.
7
Напишіть текст листа на основі узагальнених відомостей. У першому реченні після звернення вкажіть причину, по якій оголошується подяка. Наприклад: «У зв'язку з святкуванням Дня архітектора ТОВ« Зеніт »дякує Вам за багаторічну творчу працю і величезний особистий внесок у процвітання компанії». Далі відзначте професіоналізм співробітника, його енергійність, небайдуже ставлення до службових обов'язків, цілеспрямованість, відповідальність та інші позитивні якості. Не забудьте згадати і про здатність людини підтримувати колег, створювати навколо дружню атмосферу.
8
Надрукуйте ювілейне лист подяки друкарським способом або на спеціальному вітальному бланку. Це додасть йому значимості й урочистості. Реквізити організації вказувати не потрібно. Посада, прізвище та ініціали співробітника розмістіть зліва. Звертатися в ювілейних подячних листах прийнято від імені компанії. Підписати лист повинен керівник.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=zDkcJju01Gk