Як відправити посилку до запитання. посилка відправлена ??до запитання Москва.

Коли посилка приходить до поштового відділення, адресат отримує повідомлення про це. Але якщо в адресі стоїть позначка «До запитання», сповіщення не буде. Шлях проходження такої посилки відправнику або одержувачу обов'язково треба буде відстежувати самостійно. Інакше після закінчення терміну зберігання її відправлять назад. А в усьому іншому посилка, відправлена до запитання, нічим не відрізняється від звичайної.
Вам знадобиться
  • - коробка;
  • - бланки;
  • - авторучка;
  • - паспорт.
Інструкція
1
Придбайте в поштовому відділенні підходить за розміром коробку. Поштові правила допускають і іншу упаковку посилок, проте поштові працівники на місцях іноді трактують ці правила на свій лад. Щоб уникнути непорозумінь, проконсультуйтеся з операторами вашого відділення зв'язку, як вам краще упакувати посилку, якщо стандартна коробка вам не підходить.
2
Покладіть призначені для пересилання речі в обрану коробку. Щоб предмети не переміщалися усередині упаковки, заповнюйте порожнечі старими газетами, ганчірками, повітряно-бульбашкової плівкою, пінопластом і т.п. Але при цьому не перестарайтеся - коробку зі «роздутими» боками у вас до пересилання не приймуть.
3
Чи не заклеюйте коробку скотчем, інакше на пошті вас змусять його віддирати або купувати нову коробку. За діючими правилами, клейова стрічка на посилці може бути тільки спеціальна - із символікою Пошти Росії та найменуванням поштового відділення відправника. Цією стрічкою вашу коробку опечатає оператор під час приймання.
4
Заповніть супровідний бланк посилки відповідно до зразка (ф.116). Вкажіть суму, в яку ви оцінюєте пересилаються предмети. Нижче зробіть позначку «До запитання» і напишіть ПІБ одержувача повністю. Обов'язково вкажіть точний поштовий індекс відділення зв'язку, в якому адресат буде отримувати посилку. Напишіть назву його населеного пункту (район, область, республіку - якщо потрібно).
5
Заповніть відомості про відправника - напишіть свої ПІБ та адресу з поштовим індексом. Вкажіть дані свого паспорта. Поставте підпис. Нижче, в повідомленні, ще раз напишіть дані одержувача. Не забудьте поставити позначку «До запитання».
6
Заповніть аналогічним чином відомості про відправника та одержувача у відведених для цього графах на поштовій коробці. Або заповніть адресний ярлик (ЯФ 7-п), його оператор приклеїть на упаковку. Свої паспортні дані на коробці або ярлику вказувати не треба.
7
Передайте посилку, заповнений бланк/бланки і свій паспорт оператору поштового відділення. Дочекайтеся, поки він перевірить правильність заповнення вами всіх реквізитів, опечатані і зважить вашу посилку, розрахує суму оплати. Заплатіть за послугу і обов'язково заберіть свій паспорт і чек.
8
Повідомте одержувачу 14-значний ідентифікаційний номер, вказаний на чеку. За цим номером адресат (або ви самі) повинен буде відстежувати проходження посилки - це можна зробити на сайті Пошти Росії. Якщо ніхто не забере посилку протягом місяця, її відішлють вам назад.