Як очистити руки від суперклею.

Суперклей - це рідкий метил- або етілціаноакрілат з добавками пластифікаторів і активаторів, а також загусники. Речовина абсолютно нерозчинний у воді, тому якщо клей необхідно видалити з рук, слід використовувати ацетон або нитрометан, який входить до складу рідин для видалення суперклею.
Вам знадобиться
  • - ацетон;
  • - рідина на основі нітрометану;
  • - рослинне масло;
  • - губка для миття посуду;
  • - скраб;
  • - мило;
  • - кубики льоду в пакеті;
  • - аерозоль для заморозки ран і ударів;
  • - гумовий шпатель;
  • - жорстка щітка.
Інструкція
1
Якщо ви випадково забруднили руки суперклеєм, змочіть ватяний диск або губку ацетоном, протріть місця забруднень, помийте руки теплою водою з милом, намажте жирним кремом. Якщо клей з першого разу відчистити не вдалося, повторіть процедуру видалення клею.
2
Купуючи в магазині клей, одразу придбайте рідина на основі нітрометану, яка спеціально розроблена для видалення клею з будь-яких поверхонь, в тому числі з рук. Перед застосуванням уважно ознайомтеся з інструкцією від виробника, очистіть руки згідно з рекомендаціями, вимийте теплою водою з милом, намажте руки жирним кремом.
3
Якщо немає жодного з зазначених засобів, а вам необхідно негайно очистити руки від клею, змастіть їх будь-яким рослинним маслом, додатково нанесіть масло на жорстку сторону губки для миття посуду і спробуйте видалити клей. Такий спосіб підходить, якщо ви почали очищати руки відразу після забруднення.
4
Ще один спосіб без використання агресивних засобів. Нанесіть на місця забруднень будь скраб для обличчя, рук або тіла з кісточками, ретельно помасажуйте місця забруднень, змийте теплою водою, повторіть процедуру видалення клею кілька разів. Скраб м'яко впливає на шкіру і допомагає зішкребти клейові забруднення без застосування більш радикальних методів.
5
Суперклей стає крихким при впливі низьких температур, але, на жаль руки не можна помістити в морозильну камеру і провести глибоку заморозку, але докласти до місць забруднення кубики льоду в целофановому пакеті цілком навіть можливо. Після легкого заморожування клею зскребете його з шкіри рук за допомогою гумового шпателя.
6
Замість льоду ви можете використовувати аерозоль для заморозки ран і ударів. Ви його можете придбати в аптеці або у відділі спортивних товарів. Спосіб застосування дуже простий. Збризніть місця забруднень, клей моментально заморозиться і вам залишиться тільки видалити його гумовим шпателем або щіткою.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=lyGHcSEaYG4