Як лікувати напад панкреатиту. напад пакреатіта.

Панкреатит - захворювання підшлункової залози, у фазі загострення якого відбувається запалення і збільшення в розмірах органу. Напад панкреатиту супроводжується болем у лівому підребер'ї, інтоксикацією організму і нудотою. Без відповідної терапії може розвинутися діабет або рак, тому проявіть максимум уваги до свого здоров'я.
Інструкція
1
Запишіться на прийом до гастроентеролога. Якщо у вас гострий напад панкреатиту, ви себе погано почуваєте, викличте "швидку допомогу", а самі тим часом зберіть речі, які вам можуть знадобитися в лікарні. При нападі панкреатиту не можна займатися самолікуванням, потрібна кваліфікована допомога та спеціальні препарати. У стаціонарі вам знімуть запалення, виведуть токсини і проведуть курс підтримуючої терапії.
2
Якщо ви не хочете лежати в лікарні, прийміть 2 таблетки панкреатину і 2 таблетки дротаверину, щоб зняти біль і розширити протоки залози. Але це не можна назвати лікуванням, хіба що зняттям видимих симптомів. Якщо у вас періодично трапляються напади, то приймайте панкреатин 3 рази на добу щодня - це допоможе травленню.
3
Холодний компрес дещо полегшить біль. Покладіть лід в мішок, зверху оберніть його рушником і прикладіть на область боки, який болить. Потримайте близько 15 хвилин.
4
Пийте по 2 склянки лікувальної мінеральної води, в період нападу по 4-6 склянок. Зверніть увагу на етикетку, на ній має бути написано, що вода призначена для лікування панкреатиту.
5
Перша доба загострення хвороби не їжте взагалі, пийте несолодкий чай або мінеральну воду. На другий день вживайте легкий овочевий бульйон і сухарики з солодким чаєм. Потім починайте їсти відварені овочі і поступово вводите в раціон рибу і нежирне м'ясо. Надалі відмовтеся від жирних страв, а тим більше від копченостей. Алкогольні напої слід взагалі виключити.
6
Навіть якщо ви змогли впоратися з приступом панкреатиту в домашніх умовах, зробити УЗД підшлункової залози і здати кров на аналіз вам не завадить. Тому все-таки знайдіть вільний час, щоб відвідати лікаря. Не обов'язково, що вас відразу ж покладуть в лікарню, ні, вам можуть виписати препарати, які нормалізують функції підшлункової.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=1XSjGDflMew