Як лікувати грип у дорослих.

Грип - найпоширеніше вірусне захворювання, яке виникає переважно в період холодів. В середньому хвороба триває від 7 до 14 днів, в деяких випадках час на одужання значно збільшується, якщо з'являються ускладнення. Лікувати грип потрібно під наглядом фахівця.
Інструкція
1
Так як винуватцями виникнення грипу є віруси, то якогось певного лікування хвороби немає. Приймайте противірусні засоби, які призначив вам лікар. В принципі, і без застосування цих препаратів грип пройде, як тільки організм переборе інфекцію.
2
Орієнтуйтеся на симптоматику хвороби. Якщо у вас сильне сльозотеча, нежить і озноб, прийміть «Антигриппин». У його склад входить не тільки парацетамол, але і антигістамінний препарат, а також вітамін С і допоміжні компоненти. «Антигриппин» полегшує загальний стан і сприяє якнайшвидшому одужанню. Якщо у вас тільки температура, то підійде просто парацетамол.
3
Пийте якомога більше рідини. У період хвороби спостерігається інтоксикація, тому вживайте зелений і чорний чай, натуральні соки, мінеральну воду, але ось від солодких газованих напоїв краще відмовтеся. Рідина буде виводити токсини, що позитивно позначиться на вашому самопочутті.
4
Дотримуйтесь постільний режим, не можна переносити грип на ногах. Візьміть лікарняний, поки повністю не поправитеся. Якщо ви будете вести активний спосіб життя і в період хвороби, то можливе виникнення серйозних ускладнень, на лікування яких знадобитися ще більше часу.
5
Зазвичай після перенесеного захворювання з'являється кашель, тому приймайте відвар чебрецю. Заварюйте 1-2 столові ложки в склянці води, пийте по 50 мл 4 рази на добу.
6
Пропийте курс вітамінів і мінералів, щоб підтримати організм після грипу. Підійде абсолютно будь-який комплекс, розроблений для дорослих.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=k5qyEM4-jKA
Корисна порада
Якщо хвороба не проходить більше 2 тижнів, сходіть в лікарню або викличте лікаря додому. Можливо, що вам потрібна кваліфікована допомога. Не завжди виходить перемогти грип в домашніх умовах.