Як створити акаунт в асьці. Як додати новий акаунт на аську 7м.

Програма icq являє собою одне з найпопулярніших додатків для спілкування в режимі онлайн. Крім того, icq це ще й спеціальний протокол для обміну миттєвими повідомленнями, який також підтримується програмами qip, pidgin і багатьма іншими.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з доступом в інтернет;
  • - браузер.
Інструкція
1
Відкрийте браузер, перейдіть за посиланням http://www.icq.com/join/, щоб зареєструвати обліковий запис в Icq. Заповніть поля «Ім'я», «Прізвище». Ці дані будуть відображатися у вашій облікового запису, тому подумайте, чи дійсно ви хочете відображати реальні дані. Ви можете ввести псевдонім або залишити поле без заповнення.
2
Далі заповніть поле «Пароль». Рекомендується придумати складний пароль, що складається з комбінації великих і маленьких букв латинського алфавіту і цифр. Для цього можна скористатися спеціальними сервісами, «генераторами паролів». Наприклад, перейдіть за посиланням genpas.narod.ru/, скористайтеся даною службою, щоб створити власний пароль.
3
Заповніть поле «Повторіть пароль», щоб уникнути помилки при заповненні поля «Пароль». Далі заповніть поле «Дата народження». Вибране число буде відображено в налаштуваннях вашого облікового запису, а також оповіщення про ваш днем народження буде показуватися людям з вашого списку контактів.
4
В наступному полі виберіть свою стать. Щоб завершити створення аккаунта в «асьці», введіть код захисту від роботів у відповідному полі та натисніть на кнопку «Реєстрація». У разі успішного заповнення всіх полів ви будете перенаправлені на сторінку з вашим номером «аськи». На цьому створення облікового запису в «асьці» завершено.
5
Виконайте створення аккаунта в «асьці» іншим способом, за допомогою програми Qip. Для цього завантажте додаток з сайту Qip.ru. Запустіть програму, при першому запуску вам необхідно буде клацнути по кнопці «Нова обліковий запис». З'явиться розширене меню, в якому ви зможете зареєструвати новий номер «аськи».
6
Введіть пароль для входу в Icq. Далі виберіть метод отримання номера, впишіть показаний код в поле. Клацніть по кнопці «Зареєструвати Icq». Далі програма виконає зв'язок з сервером, щоб отримати для вас новий номер і зареєструвати його в базі. На екрані з'явиться номер, з його допомогою ви можете авторизуватися в програмі і почати використання Icq.