Як заховати аську.

Не всім і не завжди дозволено використання ICQ на робочому місці, проте, багато розробники врахували це і придумали нову функцію для своїх клієнтів, яка називається «Антібосс». Також дана функція може бути встановлена я у вигляді спеціального плагіна.
Вам знадобиться
  • - підключення до інтернету.
Інструкція
1
Відкрийте налаштування програми для миттєвого обміну повідомленнями. У меню управління знайдіть пункт кнопок швидкого доступу до функцій клієнта, перегляньте їх і знайдіть кнопку «Сховати програму» або зі схожою назвою. Якщо такої немає, налаштуйте гарячу клавішу в тому ж меню, якщо це дозволяє конфігурація вашого клієнта.
2
Зверніть увагу також, що більшість клієнтів для обміну повідомленнями по каналу ICQ мають різні доповнення, які можна скачати з форумів техпідтримки клієнта. Те ж саме відноситься і до плагіну «Антібосс», який ви можете додатково встановити в вашу програму.
3
Якщо у вашій ICQ немає спеціальної кнопки для того, щоб швидко заховати програму від сторонніх очей, скористайтеся установкою програми віртуальних екранів, наприклад, це може бути AltDesk або будь-яка інша утиліта подібного призначення. Вона створює кілька віртуальних екранів, кожен з яких запускає свої додатки.
4
Перемикатися між ними можна за допомогою миші і гарячих клавіш. Перетягування програм з одного віртуального екрану в інший здійснюється за допомогою лівої кнопки миші. Незважаючи на всі зручності, програма навряд чи підійде до використання її на робочому місці.
5
Скачайте і встановіть на ваш комп'ютер програму Miranda New Style. Це абсолютно безкоштовний месенджер, кожен пункт конфігурації якого ви можете налаштувати за своїм бажанням. У налаштуваннях швидких клавіш є вбудована команда для F12- програма автоматично згортається, пропадає навіть значок з трея.
6
У меню можна призначити й іншу кнопку для виконання цієї команди. Зверніть увагу, що більшість збірок програми Miranda підтримують дану функцію, проте краще за все не використовуйте їх бета-версії, оскільки можливі втрати даних.
Зверніть увагу
Чи не на всіх робочих комп'ютерах можна встановити програму - це пов'язано з обмеженою обліковим записом користувача. У такому випадку використовуйте переносні версії ICQ.
Корисна порада
Користуйтеся багатофункціональними мессенджерами, щоб не користуватися браузером для відкриття повідомлень на різних сайтах і соціальних мережах.