Як надрукувати на аркуші 2 сторінки.

Програма MS Word призначена для роботи з електронними документами. Крім всіх інших можливостей, даний додаток дозволяє виконати роздруківку документів в різних форматах і з різним масштабом. Всі ці настройки можна вибрати у вікні друку.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - принтер;
  • - програма MS Word.
Інструкція
1
Запустіть програму MS Word, щоб виконати роздруківку документа. Надрукуйте потрібний текст, виконайте його форматування. Щоб виконати друк декількох сторінок на одному аркуші, натисніть комбінацію клавіш на клавіатурі Ctrl + P або виконайте команду меню «Файл» - «Друк».
2
У діалоговому вікні в пункті «Масштаб» клацніть по стрілці і виберіть потрібну кількість сторінок на аркуші, наприклад, 2. Установіть інші настройки друку (введіть необхідну кількість копій, вкажіть конкретні номери сторінок), клацніть по кнопці « ОК ».
3
Перейдіть у вікно «Друк», щоб встановити кількість сторінок на аркуші при друку. Далі клацніть по кнопці «Властивості», виберіть опцію «Розмітка сторінки» і встановіть потрібну кількість сторінок, надрукованих на аркуші А4. Це може бути 2, 4, 8 або 9 сторінок. Клацніть «ОК» і знову «ОК».
4
Встановіть спеціальний драйвер для принтера, щоб роздрукувати кілька сторінок на аркуші з обох сторін. Наприклад, завантажте з сайту fineprint.com драйвер FinePrint. Він дозволяє роздруковувати електронні документи у вигляді брошури, автоматично розташовуючи листи в потрібному порядку при роздруківці документа.
5
Встановіть драйвер на комп'ютер, виконайте в програмі Microsoft Word команду «Файл» - «Друк». В поле «Ім'я принтера» виберіть FinePrint. При першому запуску програма виконає настройку друку відповідно до особливостей вашого принтера. Вам буде запропоновано роздрукувати тестові сторінки і вказати, з якого боку була виконана друк. Після цього ви можете роздрукувати документ у вигляді брошури.
6
Виконайте команду «Печать» в документі Word, в імені принтера виберіть встановлений драйвер і клацніть «ОК». У вікні FinePrint встановіть прапорець в опції «Брошура» або виберіть потрібну кількість сторінок на аркуші і натисніть по команді «Друк» у правому верхньому кутку вікна програми. Виконайте інструкції програми, щоб роздрукувати документ з двох сторін аркуша.