Як налаштувати звук в асьці.

За умовчанням в ICQ-клієнті QIP Infium для кожної події призначений свій звуковий сигнал. З одного боку це добре, ви завжди будете знати, коли вам приходять повідомлення. З іншого боку сторонні звуки можуть відволікати від роботи не тільки вас, але і ваших колег.
Вам знадобиться
  • QIP Infium.
Інструкція
1
Для запуску програми натисніть меню «Пуск», виберіть розділ «Усі програми» і натисніть на значок програми в папці QIP Infium, або двічі натисніть на ярлик лівою кнопкою миші.
2
Щоб перевірити, чи включені звуки для різних подій спробуйте відправити повідомлення одного з контактів, написавши, приміром, банальну фразу «Привіт. Як справи? ». У відповідь ви отримаєте повідомлення, надходження якого на ваш номер буде озвучено або ні. Якщо звук повністю відсутній, його можна включити, активувавши відповідну опцію в налаштуваннях.
3
Для переходу до налаштувань програми перейдіть до головного вікна - списку контактів. Натисніть кнопку меню і виберіть пункт "Налаштування". У вікні, вертикально будуть розташовані кілька вкладок, перейдіть до вкладки «Звуки».
4
Якщо звуків ви не почули, швидше за все у вас стоїть відмітка напроти пункту «С регулюванням рівня гучності», а бігунок перебуває у вкрай нижньому положенні. Вам достатньо підняти його вгору на кілька поділок, щоб чути оповіщення. Для перевірки гучності звукових сповіщень переведіть курсор до списку подій, виберіть будь-яке і натисніть кнопку Play.
5
Після регулювання звукової схеми натисніть кнопку «Застосувати», а потім кнопку «ОК». Коли вам буде необхідно повністю відключити звук, не варто відразу відкривати налаштування звуку, достатньо натиснути кнопку із зображенням динаміка в головному вікні програми. Після появи перекресленого знака на зображенні динаміка звукове сповіщення має повністю зникнути. Для включення звуку потрібно проробити аналогічну дію.
6
Якщо ви хочете використовувати стандартну звукову схему без можливості регулювання звуку, поверніться до налаштувань звуку і поставте галочку напроти пункту «Спрощена (працює з усіма звуковими картами)».