Як відправити файл через аську.

Не всі програми для обміну миттєвими повідомленнями підтримують передачу файлів по каналу ICQ. Однак ви можете скористатися іншою версією даного додатка, або завантажити абсолютно нову іншу програму, яка підтримує обмін файлами між користувачами.
Вам знадобиться
  • - клієнт ICQ, що підтримує пересилання файлів.
Інструкція
1
Відкрийте список контактів у вашій програмі. Виберіть серед них людини, якій хочете відправити файл. Переконайтеся, що ця людина зараз за комп'ютером в режимі онлайн і готовий прийняти ваш файл. У вікні діалогу знайдіть піктограму, натискання на яку відкриває додаткове вікно вибору директорії знаходження вашого файлу, який ви хочете переслати в рамках бесіди з даними контактом.
2
Оберіть потрібні дані, якщо необхідно вибрати декілька файлів, скористайтеся клавішею Ctrl, натисніть і утримуйте її, поки відзначаєте відправляються файли. Після цього підтвердіть відправку і натисніть «Ок». При цьому ваш співрозмовник повинен підтвердити прийняття файлу, натиснувши відповідну кнопку в своєму меню.
3
Якщо ваш месенджер не підтримує пересилки файлів, видаліть його і скачайле будь-який інший, в якому дана функція доступна. Зверніть особливу увагу програмам qip, ICQ, Miranda, Mail.ru Agent та інші. Більшість збірок даних програм підтримує функцію обміну не тільки повідомленнями, але і різними файлами за умови відповідної настройки.
4
Встановіть обрану і завантажену вами програму-месенджер на ваш комп'ютер, відкрийте її налаштування. Знайдіть пункт включення функції обміну файлами між користувачами. Більшість подібних програм мають настройку автоматичного отримання файлів зі списку контактів без попереднього запиту вашої згоди. Також деякі програми мають настройку автоматичного завантаження файлів від певних користувачів.
5
Робіть це при першій пересиланні файлів, у відкритому діалоговому вікні можна буде поставити відмітку прапорцем у пункті прийому файлів без попереднього запиту від цього контакту. Це зручно в тому випадку, якщо ви впевнені, що від нього ви не отримаєте шкідливих файлів, а також даних, заражених вірусами.
Корисна порада
Не встановлюйте автоматичний прийом файлів від усіх користувачів.