Як наклеїти шпалери під фарбування. фарбування шпалер в два кольори.

В останні роки шпалери під фарбування придбали дуже велику популярність. І це не випадково. Тепер, щоб оновити інтер'єр, зовсім не обов'язково знімати набридле стінні покриття. Досить просто пофарбувати старі шпалери в новий колір. Як же правильно наклеїти шпалери під фарбування?
Вам знадобиться
  • - шпалерний клей;
  • - штукатурка;
  • - грунтовка;
  • - пластмасовий шпатель або губка
Інструкція
1
Оберіть обоіВсе шпалери, придатні для фарбування, можна розділити на три віда.Обоі на паперовій основі підійдуть навіть для не дуже ретельно вирівняних поверхонь. Як правило, це двошарові шпалери, просочені водовідштовхувальним складом. Завдяки цій просочуванні даний оздоблювальний матеріал зберігає водостійкість навіть після кількох фарбувань. Шпалери на флізеліновій основі володіють хорошими маскирующими властивостями - вони прекрасно приховую тріщини і дрібні нерівності на стінах. Такі шпалери рекомендують наклеювати в нових будинках - флізелінова основа шпалер вирівнює поверхню стіни і робить її міцнішою. Склошпалери мають підвищену зносостійкість і міцністю. Завдяки цим якостям склошпалери під фарбування використовують не тільки в квартирах, але і в готелях, офісах і інших громадських місцях.
2
Підготуйте поверхні стенДля цього необхідно ретельно видалити старе стінні покриття. При необхідності, обробіть поверхні штукатуркою. Нанесіть спеціальну грунтовку.
3
Ретельно заміряйте висоту стін і наріжте шпалери на полотнища, залишаючи запас 5 см з обох сторін.
4
Оберіть клей, що відповідає вашому увазі шпалер під фарбування. Підготуйте його, згідно прикладеної інструкції.
5
Почніть наклеювати шпалери від вікна. Слід пам'ятати, що всі шпалери під фарбування, завдяки їх щільній структурі, необхідно наклеювати встик.Обоі на паперовій основі наклеюються також, як і звичайні паперові шпалери. Намажте шпалери клеєм і складіть в «гармошку» для того щоб вони просочилися. Розгорніть шпалери і наклейте на стіну, акуратно розгладжуючи. Ображати зайві края.Прі наклеюванні флізелінових шпалер, також як і при роботі зі склошпалерами, клей слід наносити тільки на поверхню стін. Візьміть сухе полотно і прикладіть до обробленої клеєм стіні. Розгладьте шпалери і видаліть повітряні бульбашки за допомогою губки або пластмасового шпателя. Видаліть надлишки клею вологою губкою.
Зверніть увагу
У вітальні наклеєні шпалери двох видів. Періодично у нас виникає необхідність змінити в квартирі шпалери і поміняти інтер'єр. Ось тут-то і приходить ідея зробити дизайн інтер'єру кімнат, використовуючи комбінований спосіб наклейки шпалер.
Корисна порада
Одним з варіантів поліпшення інтер'єру може бути наклеювання шпалер двох видів в одному приміщенні. Наприклад, таким чином можна провести умовне зонування приміщення або виділення певної композиції. Крім того, можна просто обклеїти поверхню однієї стіни одним видом шпалер, а інші іншим.