Як збільшити на ноутбуці швидкість вентилятора. швидкість обертання кулера ноутбука впізнати.

Основна проблема деяких моделей ноутбуків полягає в низькій якості системи охолодження. Зазвичай це обумовлено тим, що вентилятори працюють на 30-50% своєї максимальної потужності.
Інструкція
1
Найчастіше, кулери ноутбуків не працюють на повну потужність. Це обумовлено тим, що система економить заряд акумулятора, витрачаючи його на більш важливі пристрої. Якщо ви думаєте, що температура певного обладнання перевищує норму, то самостійно підвищіть швидкість обертання лопатей. Встановіть програму SpeedFan. Запустіть цю програму.
2
Спочатку вивчіть показники температур. Знайдіть пристрій, температура якого перевищує допустимі норми. Кілька разів натисніть стрілочку «Вгору», розташовану навпроти назви кулера, встановленого на даному обладнанні. Дочекайтеся установки стабільної температури для даної швидкості обертання лопатей кулера. Згорніть вікно програми, але не закривайте її.
3
Якщо за допомогою цієї утиліти вам не вдалося змінити параметри роботи вентиляторів, то скористайтеся програмою AMD OverDrive. Краще використовувати її при роботі з ноутбуком, в якому встановлений процесор фірми AMD. Після завантаження основного меню програми перейдіть до пункту Fan Control, розташованому в підміню Performance Control. Пересуньте повзунки, розташовані під графічними зображеннями всіх кольорів, встановивши значення 100%. Натисніть кнопку Apply, щоб застосувати задані параметри.
4
Натисніть кнопку Preferences і виберіть пункт Settings. У меню, активуйте пункт Apply my last settings, поставивши поруч з ним галочку. Це необхідно, щоб програма автоматично завантажувала встановлені установки після включення ноутбука. Натисніть кнопку OK і закрийте програму OverDrive.
5
Якщо ви використовуєте ноутбук з процесором фірми Intel, то застосуєте програму Riva Tuner для настройки швидкостей обертання лопатей кулерів. Виконайте аналогічні операції, збільшивши до потрібних значень швидкості вентиляторів. Пам'ятайте про те, що під час інтенсивної роботи дані пристрої витрачають багато енергії.