Як навчитися володіти комп'ютером.

Володіння комп'ютером є однією з головних здібностей сучасної людини. Особливо це стосується питань працевлаштування, так як навички роботи з ПК - важлива вимога для більшості фірм і підприємств. Уміння працювати з комп'ютером та інтернетом, відкриває нові можливості та перспективи для будь-якої людини.
Інструкція
1
На самому початку роботи з комп'ютером, необхідно ознайомитися з операційною системою, в більшості випадків це система Windows. У кожній версії цієї системи передбачений підручник - довідник по роботі з нею і стандартними програмами. Основні програми призначені для редагування тексту, роботи з малюнками, аудіо та відео файлами. Є так само розважальні додатки, поштові клієнти і основні програми для роботи в інтернеті.
2
Починати освоєння комп'ютера варто з простих стандартних програм. Так як вони в більшості випадків мають мінімальний набір функцій і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. Мінімум функцій зручний тим, що допомагає не заплутатися при роботі з програмою. При використанні будь-якої нової програми, варто звернути особливу увагу на вкладку «Довідка», яка, як правило, розташована у верхній консолі управління з правого боку. В ній є опис самої програми і основні інструкції по роботі з нею.
3
Окремо варто розглянути роботу в інтернеті. Спочатку необхідно вибрати відповідний інтернет-браузер. Браузер - це програма для перегляду Інтернет сторінок і сайтів. Браузери розрізняються набором доповнень для індивідуальних потреб користувача, але основні функції у всіх однакові. При роботі в інтернеті необхідно приділяти особливу увагу безпеки комп'ютера і системи. Це захист від вірусів і інших шкідливих програм. Для цього існують програми антивіруси та додаткові додатки для браузерів. Сучасні антивіруси мають універсальне призначення і захищають не тільки від вірусів, але так само від хакерських атак і інших можливих загроз з мережі. Що дозволяє користувачеві спокійно і комфортно почувати себе при роботі в інтернеті.
4
Робота з комп'ютером не таке складне заняття, як може здатися на перший погляд. Освоєння комп'ютера на рівні рядового користувача, не залежить від віку та освіти. Так як більшість програм і функцій, легкі для сприйняття і прості у вивченні. Головне при роботі з комп'ютером, приділяти більше уваги довідкових матеріалів.