Як перенести файли з комп'ютера на ноутбук.

Для перенесення файлів зі стаціонарного комп'ютера на ноутбук можна використовувати кілька методів. Найпростіший - скористатися USB-накопичувачами. На жаль, він не забезпечує достатньої швидкості передачі даних і вимагає постійного втручання користувача.
Вам знадобиться
  • - мережевий кабель.
Інструкція
1
Здійсніть з'єднання комп'ютера і ноутбука в єдину мережу. Краще всього використовувати для цього мережевий кабель. Це значно знизить ваші витрати, в порівнянні з покупкою Wi-Fi адаптера. Ще один плюс кабельного з'єднання - висока швидкість передачі даних (до 100 Мбіт/с). Придбайте виту пару потрібної довжини. З'єднайте її конектори з мережевими адаптерами комп'ютера і ноутбука.
2
Включіть обидва пристрої і дочекайтеся завершення їх завантаження. Відкрийте центр управління мережами і загальним доступом на комп'ютері. Виберіть меню «Зміна параметрів адаптера». Перейдіть до властивостей мережевої карти, з'єднаної з ноутбуком. Відкрийте настройки протоколу інтернету TCP/IPv4. Встановіть для цієї мережевої карти статичний IP-адресу.
3
Аналогічну настройку виконайте для мережевого адаптера мобільного комп'ютера, змінивши при цьому останній сегмент IP-адреси. Тепер налаштуйте параметри загального доступу на ноутбуці. Це необхідно для того, щоб комп'ютер міг отримати доступ до певних папок ноутбука.
4
Відкрийте центр управління мережами і загальним доступом, виберіть пункт «Зміна параметрів загального доступу». Виберіть той профіль, який ви використовуєте в даний момент, наприклад «Домашній або робочий». Розгорніть його меню і активуйте пункт «Включити мережеве виявлення». Тепер в підпункті «Доступ до спільних папок» виберіть параметр «Включити». Натисніть кнопку «Зберегти зміни».
5
Відкрийте локальний диск, на який будете копіювати файли з комп'ютера. Створіть нову папку і відкрийте до неї загальний доступ. Виберіть пункт «Читання і запис». Перейдіть за комп'ютер і натисніть клавіші Win і R. Введіть в відкрилося поле рядок \\ 100.100.100.2. В даному випадку числа символізують IP-адреса ноутбука. Відкрийте загальнодоступну папку і скопіюйте туди потрібну інформацію.
Файли переносяться з комп'ютера на комп'ютер для того, щоб використовувати їх на тому комп'ютері, на якому їх немає, а також для редагування і зручнішою презентації або перегляду. Для того, щоб перенести файли з комп'ютера на комп'ютер, необхідно його скопіювати, використовуючи технологію передачі даних. Це можливо як за допомогою змінних носіїв, так і за допомогою CD. У разі, якщо копіювання даними методами неможливо, використовується мережа Інтернет.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер №1
  • - знімний диск
  • - CD-R/CD-RW
  • - Інтернет
  • - Комп'ютер №2
Інструкція
1
Виділіть ті файли, які ви хочете скопіювати. Для цього натисніть на кожний з них лівою кнопкою мишки, затиснувши клавішу "ctrl", після чого натисніть на один з них правою кнопкою мишки. З відкрився меню виберіть "Копіювати" або натисніть на поєднання клавіш "ctrl + C".
2
Встановіть змінний носій інформації на комп'ютер. Відкрийте кореневу папку і натисніть на порожнє поле. Після цього натисніть праву кнопку мишки і з меню натисніть кнопку "Вставити", або поєднання клавіш "ctrl + V". Дочекайтеся закінчення копіювання.
3
Встановіть змінний носій інформації на другий комп'ютер і виділіть всі файли, призначені для копіювання. Після цього скопіюйте їх в папку, в якій вони повинні знаходитися.
4
Для того, щоб скопіювати файли за допомогою CD, запишіть необхідні файли на чистий диск CD-R або CD-RW, після чого скопіюйте дані з нього на другий комп'ютер.
5
Якщо обидва способи недоступні, використовуйте мережу Інтернет для передачі даних - заархівуйте всі файли, призначені для копіювання і завантажте їх на файлообмінник, після чого скачайте їх з іншого комп'ютера .
Корисна порада
У випадку, якщо файлів занадто багато, розбийте їх на декілька архівів.