Як включити два ядра. Як включити 2 ядра на комп'ютері.

Включення роботу двох ядер процесора в комп'ютері відбувається кількома способами. Зверніть увагу, що багато з них можуть зіпсувати ваш процесор, тому користуйтеся тільки програмними методами.
Вам знадобиться
  • - навички впевненого користувача ПК.
Інструкція
1
Якщо конфігурація вашого комп'ютера включає в себе двоядерний процесор, активуйте функцію Hyper-threading в настройках біоса. Для цього перезапустіть його, при завантаженні натисніть клавішу, що відповідає за вхід в дану програму. У більшості стаціонарних комп'ютерів це Delete, в ноутбуках - F1, F2, F8, F10, Fn + F1, Delete, Fn + Delete і інші поєднання в залежності від моделі материнської плати. Якщо потрібно, введіть пароль для входу.
2
За допомогою клавіш зі стрілками перегорніть меню програми БІОС і ознайомтеся з її інтерфейсом. Знайдіть функцію включення режиму Hyper-threading, вона може перебувати в настройках процессара, але також це може залежати від моделі вашої материнської плати. Встановіть на її позиції миготливий курсор і змініть положення на On за допомогою кнопок плюс/мінус. Вийдіть з програми, зберігши зміни.
3
Якщо у вашому комп'ютері комп'ютер більш, ніж з двома ядрами, і вам потрібно увімкнути тільки 2 з них, скористайтеся спеціальними програмами. Зверніть увагу, що найчастіше вони ненадійні і здійснюють відкат змін до заводських налаштувань тільки після повного видалення операційної системи з форматуванням локального диска. Особливо такий варіант часто зустрічається при використанні Windows Xp на багатоядерних комп'ютерах. Конфігурація даної операційної системи просто не включає в себе функцію зміни кількості працюючих ядер, оскільки була проведена в той час, коли процесори були звичайними, тому відкат змін може бути неможливим, навіть якщо ви вдамося до стороннім утилітам. Тут допоможе тільки переустановка на windows Seven.
4
Якщо вам потрібно змінити кількість ядер для сумісності версії програмного забезпечення з конфігурацією заліза комп'ютера, скористайтеся зміною атрибутів файлу запуску даної програми, натиснувши на ній правою кнопкою миші і вибравши режим сумісності з XP або Vista.
Зверніть увагу
Зверніть увагу, що зменшення кількості працюючих ядер до двох може бути незворотнім в рамках Windows XP.