Як виводити текст на екран.

Найпростіша програма - це програма виведення тексту на екран. В основному у більшості студентів знайомство з мовами програмування відбувається саме з неї. Написати її самому досить просто, головне - розуміти інтерфейс компілятора і основи мови програмування.
Вам знадобиться
  • - Qt-SDK.
Інструкція
1
Скачайте будь-яку програму-компілятор на ваш комп'ютер. Найкраще використовувати відомі програми, такі як, наприклад, Nokia Qt SDK, оскільки вона володіє найбільш зрозумілим інтерфейсом і буде більш зручна для використання початківцям. Скачайте її з офіційного сайту і ні в якому разі не спитайте її з Qt-Creator'ом. Встановіть компілятор на ваш комп'ютер і запустіть його.
2
Оберіть створення проекту під назвою Hello World. Для цього натисніть в правому нижньому кутку Create Project і виберіть в новому вікні тип додатка. У мовах програмування виберіть С ++. У який з'явився далі вікні введіть назву helloworld. Далі виберіть пристрій, якщо програма розробляється не для використання на персональному комп'ютері.
3
Двічі натисніть кнопку «Далі»/Next, виберіть потрібну конфігурацію в останньому вікні і натисніть ОК. У вас з'явиться робоче поле, відкрийте редактор, в лівій частині екрана виберіть main, введіть під рядком #endif слова QLabel label (Hello Everyboby). Можете використовувати будь-яку вподобану вам фразу. В кінці рядка поставте/.
4
У наступному рядку напишіть label.show () # та в меню зверху виберіть запуск за допомогою команди Run. У третій зверху рядку пропишіть Include QLabel, як це прописано в двох верхніх пунктах. У діалоговому вікні виберіть пункт Save All.
5
Якщо ви писали програму для виведення тексту на мобільний пристрій, відкрийте в інструментах зліва симулятор і перевірте написану програму на працездатність. Ви також можете вибрати будь-який інший симулятор в списку нижче, крім того, що вибрали при створенні. Далі виконайте компіляцію за допомогою кнопки в лівому нижньому куті, почекайте, поки комп'ютер виконає всі необхідні дії.
Корисна порада
Прочитайте підручник з програмування Керніган і Рітчі.
Висновок повідомлень на екран використовується для взаємодії з користувачем в різних додатках, а також в мобільних пристроях, таких як мобільні телефони, планшети або звичайний годинник. Щоб вивести власне повідомлення на екран комп'ютера, не потрібно встановлювати додаткових програм або вивчати програмування. Це завдання можна легко вирішити за допомогою вбудованих в операційну систему Windows інструментів.
Вам знадобиться
  • Операційна система Windows XP або новіша.
Інструкція
1
Щоб вивести на екран повідомлення, в операційній системі Windows достатньо написати маленький скрипт на мові Visual Basic. Створіть текстовий файл script.txt. Назва і місце розташування файлу значення не мають. Відкрийте файл в будь-якому текстовому редакторі. Введіть рядок: «MsgBox" текст повідомлення "» (без лапок «ялинок», але з лапками "штрихами"). Збережіть файл і закрийте текстовий редактор. Змініть розширення файлу на * .vbs. Іконка повинна змінитися. Тепер операційна система сприймає цей файл не як текстовий, а як набір команд, який виконується вбудованим в Windows інтерпретатором Visual Basic. Цей компонент присутній у всіх операційних системах цього сімейства, починаючи з XP, що дозволяє запустити скрипт на будь-якому комп'ютері. При запуску цей скрипт виведе повідомлення у вікні. Текст в лапках може бути будь-яким.
2
Альтернативою VBS скрипту є написання Java Script. Мова Java складніше, але написаний на ньому скрипт можна запустити не тільки на операційних системах Windows, але і на багатьох інших. Створіть текстовий файл, відкрийте його в редакторі і введіть рядок "WScript.Echo (" текст повідомлення ");". Зовнішні лапки вводити не потрібно, а от якщо не ввести внутрішні (ті, в які укладено текст) скрипт працювати не буде. Змініть розширення файлу на * .js. Запустіть файл на виконання. В результаті буде виведено вікно, точно таке ж, як при написанні програми на Visual Basic.
3
Існує ще один спосіб виведення повідомлень - за допомогою команди net send. Плюсом і відмітною особливість даного методу є те, що повідомлення можна відправити на будь-який комп'ютер в локальній мережі. На клавіатурі натисніть одночасно клавіші win + r, у вікні, введіть рядок cmd і натисніть Enter. Відкриється вікно введення команд. У ньому напишіть "net send ім'я комп'ютера повідомлення" (без лапок) і натисніть Enter. Зазначений комп'ютер виведе повідомлення практично так само, як якщо б воно було згенеровано за допомогою скрипта на локальній машині. Врахуйте, що в ньому буде вказана зворотна адреса. Замість імені комп'ютера-одержувача повідомлення можна вказати IP адреса.