Як розрахувати компенсацію за невикористані відпустки.

Розрахунок компенсації за невикористаний відпустку проводиться на підставі статті 121 Трудового кодексу РФ, а так само пункту 28 Правил про чергові й додаткові відпустки, затверджених НКТ СРСР від 30.04.1930г. № 169. Грошова компенсація не виплачується особам, які не досягли 18 років, вагітним жінкам, працівникам, зайнятим на важких і шкідливих роботах і т.д.

Інструкція
1

Обов'язково передбачте в бюджеті кошти, так як виплата повинна буде проведена в день звільнення працівника.

2

Щоб розрахувати компенсацію за невикористані відпустки, зробіть розрахунок загального стажу працівника на момент звільнення. Якщо працівник відпрацював більше 11 місяців, то компенсацію нараховуйте за всі 28 днів. Якщо ж працівник пропрацював менше 11 місяців, то компенсацію вважайте згідно відпрацьованому часу. При підрахунку днів роботи може бути виявлено не повний місяць, тоді якщо місяць відпрацьовано більше 15 днів, то берете в підрахунок як повний місяць. Але якщо менше 15 днів, то цей місяць повністю не враховуєте.

3

Працівникам, у яких в організації відпустку дорівнює 28 дням, за кожний відпрацьований місяць нараховуєте 2,33 дня, тобто 28 днів ділите на 12 місяців. Помножите 2,33 дня на кількість відпрацьованих місяців і отримаєте число днів компенсації. У разі якщо відпустка в організації має тривалість більше 28 днів, то відповідно дана кількість днів ділите на 12 місяців в році.

4

Для того? щоб розрахувати компенсацію за невикористані відпустки? проведіть обов'язковий підрахунок середньої заробітної плати працівника за місяць. У розрахунок беріть практично всі виплати, передбачені організацією, як компенсаційні, так і стимулюючі, крім виплат за листками непрацездатності, посібниками по вагітності та пологах, а також сум середнього заробітку, виплаченого в разі навчальної відпустки, відрядження чи ж часу простою не з вини працівника.

5

Далі візьміть фактичну середню заробітну плату за останні 12 місяців і поділіть її на 12 або на фактичний період відпрацьованого часу працівника (якщо відпрацьовано менше 11 місяців) і на середню кількість календарних днів, тобто 29,4. Отримайте суму, нараховану за день. Дану суму помножити на кількість днів компенсації працівника та отримайте розмір виплати грошової компенсації за невикористану відпустку.