Як максимально відростити волосся за місяць.

Існує достатня кількість різних факторів, що впливають на ріст і стан волосся. Щоб за місяць ваше волосся додали в зростанні, важливо створити для них необхідні умови.
Вам знадобиться
  • Гребінець, масла, вітаміни, спреї/бальзами.
Інструкція
1
Відмовтеся від шкідливих звичок. Куріння, вживання алкогольних напоїв, шкідлива їжа ведуть до порушення обмінних процесів, що істотно сповільнює ріст волосся. Слідкуйте за своїм здоров'ям. Будь-які захворювання говорять про зниження імунітету організму, якому в такому випадку зовсім не до волосся.
2
Перегляньте свій спосіб життя. Позбавляйтеся від стресів, добре висипайтеся і більше відпочивайте. Не забувайте, що, чим довше стрес залишається у вашому житті, тим повільніше росте волосся, більше того, вони можуть взагалі почати випадати. Пийте більше чистої води, яка виводить токсини з організму і сприяє відновленню обмінних процесів.
3
Питайте волосся зсередини. Стан волосся повністю залежить від раціону вашої їжі, тому його потрібно максимально збагатити вітамінами та поживними речовинами, які здебільшого містяться у свіжих молочних продуктах, фруктах, овочах, зерновому хлібі, бобових, горіхах. Їх наявність у щоденному раціоні має бути постійним і регулярним.
4
Забезпечте своєму волоссю правильний догляд. Самостійно або проконсультувавшись у перукаря, визначте їх тип і підберіть відповідні засоби для догляду. При правильному підборі засобів волосся отримують необхідні речовини і швидше ростуть.
5
Найчастіше зачісуватися і робіть масаж голови. Ці процедури покращують кровообіг і стимулюють ріст волосся. Масаж можна робити з маслом або без нього. Для масляного масажу користуйтеся оливковою, мигдальним, реп'яховою маслами. Після нанесення масла і десятихвилинної масажу, залиште його на волоссі ще на деякий час, потім промийте волосся шампунем.
6
Не забувайте захищати ваше волосся від несприятливого впливу погоди. Носіть головні убори відповідно до сезону і користуйтеся спеціальними додатковими засобами: зволожуючими спреями, захисними складами, живильними бальзамами і т.д.