Як зробити трактор в домашніх умовах. Як зробити триногу для трактора т-25 в домашніх умовах.

Індивідуальний підприємець, що займається сільським господарством, не може обійтися без спеціальної техніки. Тільки от придбання її не завжди можливо. Зробити своїми руками невеликий трактор - завдання складне, але здійсненне. Така саморобна машина буде вірою і правдою служити вам при виконанні господарських робіт.
Вам знадобиться
  • - вузли та агрегати від автомобілів;
  • - металеві куточки, швелери і труби;
  • - листовий метал;
  • - інструменти для роботи з металом;
  • - зварювальний апарат;
  • - «болгарка»;
  • - набір гайкових ключів і викруток.
Інструкція
1
Розробіть конструкцію майбутнього трактора. Якщо у вас є інженерні навички, зробіть це самостійно, в іншому випадку використовуйте готові креслення і опис. Трактор буде складатися з несучої прямокутної рами, на яку потрібно встановити агрегати і вузли: шасі, підвіску, двигун, трансмісію, кабіну і так далі.
2
Підберіть необхідні вузли та деталі. Їх можна взяти від отслужившей своє техніки або придбати нові. Вам знадобиться також повний набір інструментів для роботи з металом, углошлифовальная машина («болгарка»), зварювальний апарат, викрутки та гайкові ключі.
3
Виготовте раму трактора, зваривши її з металевих куточків і швелерів. Основні силові елементи рами - два лонжерона і траверс. Раму зробіть прямокутної симетричної форми.
4
До рами прикріпіть шасі. Використовуйте в конструкції вашого трактора колеса від автомобіля підвищеної прохідності (наприклад, від ГАЗ-66). Колеса будуть виконувати також функцію амортизаторів.
5
Встановіть на раму силовий агрегат. Для цієї мети підійде дизельний двигун з водяним охолодженням потужністю 40 к.с.
6
Коробку передач і зчеплення використовуйте від автомобіля ГАЗ-53. Для стикування корзини зчеплення і двигуна зваріть спеціальний кожух, а на маховику проточите додаткове центрове отвір.
7
Задній міст візьміть від автокара болгарського виробництва. Оскільки підвіски моста не буде, прикріпіть його до рами жорстко, за допомогою чотирьох драбин.
8
Встановіть на трактор гідравлічне рульове керування. Воно істотно легше, ніж механічне, але потребують власного масляного насоса з приводом. Працює гідравлічна система тільки при включеному двигуні. Рульове колесо підійде від комбайна КСК-100.
9
Передбачите на тракторі окрему гідравлічну систему для управління підйомом і опусканням навісних сільськогосподарських знарядь.
10
Виготовте кабіну трактора, зваривши її з труб квадратного і прямокутного перерізу, а також із сталевих листів. Найзручніше, якщо кабіна буде двомісній, з великою площею скління. Бічні вікна зробіть відкриваються назовні. Двері навісьте з лівого боку. Під сидінням залиште місце для установки акумулятора і ящика для інструментів.
11
Гальма зробіть гідравлічними, з приводом на задні колеса. Тепер залишається зареєструвати ваш саморобний трактор в органах технічного нагляду та отримати державний номерний знак.