Як поповнити z-гаманець.

Міжнародна платіжна інтернет-система WebMoney призначена для миттєвих розрахунків в мережі інтернет. Для зберігання ваших грошових коштів і розрахунків в американських доларах в системі WebMoney використовуються Z-гаманці (WMZ). Існують різні способи поповнення рахунку, як за готівкові кошти, так і за допомогою онлайн розрахунків.
Інструкція
1
Купіть картку WMZ (вони бувають номіналом 10, 20, 50, 100 і 200 USD). Запустіть свій WMKeeper. Якщо використовується WMKeeperClassic, виберіть опцію «Поповнити гаманець», а в ній - спосіб поповнення «WM-карта». Зітріть з картки захисний шар і введіть відкрився код і номер карти в віконце на екрані комп'ютера. При використанні WMKeeper Light треба відкрити сторінку «оплачені картки», ввести номер Z-гаманця, номер картки та її код.
2
Для поповнення Z-гаманця за допомогою банківського платежу скористайтеся системою Banking WebMoney Transfer. Увійдіть в захищену зону сайту за допомогою WMKeeper і замовте у формі на сторінці необхідну суму для зарахування на ваш Z-гаманець. Після цього вам слід роздрукувати банківське платіжне доручення, сгенерированное системою. Відвідайте відділення банку і на підставі цього платіжного доручення переведіть потрібну суму зі свого банківського рахунку на рахунок системи WebMoney.
3
При поповненні доларового гаманця WebMoney грошовим переказом виберіть на відповідній інтернет-сторінці одну з систем переказів і дотримуйтесь вказівок на інтерактивній сторінці.
4
Щоб поповнити WMZ-гаманець готівкою у відділенні банку, пред'явіть в відділенні посвідчення особи, повідомте номер свого Z-гаманця і необхідну суму для перекладу. Якщо ви бажаєте поповнити Z-гаманець готівкою через платіжний термінал, дотримуйтесь вказівок на екрані терміналу. При поповненні WMZ-гаманця готівкою через обмінні пункти відвідайте відділення обмінника в вашому місті і зробите поповнення гаманця через операціоніста.
5
Для поповнення WMZ-гаманця електронними грошима всередині свого кіпера виберіть пункт «Обміняти WM * на WM *». Введіть відповідні літери в назвах гаманців (залежно від того, з якого гаманця ви бажаєте поповнити свій Z-гаманець). Для поповнення Z-гаманця засобами інших інтернет-платіжних систем скористайтеся онлайн-обмінними пунктами.
Зверніть увагу
При поповненні WM-гаманців стягується різна комісія, розмір якої залежить від способу поповнення гаманця.
Електронні гроші стали зручним засобом здійснення розрахунків в інтернеті. Однак перед тим як скористатися ними, необхідно зареєструватися на відповідному сайті та поповнити баланс. Популярним ресурсом є webmoney, який дозволяє проводити операції в декількох видах валют.
Інструкція
1
Спочатку зареєструйтесь в системі. Для цього потрібно здійснити декілька кроків: ввести персональні дані та контактну інформацію, придумати пароль. В якості логіна може використовуватися адресу електронної пошти. Сайт webmoney має досить складну структуру з множинними захищеними зонами, для переходу з однієї в іншу кожного разу потрібно авторизація. Для ідентифікації користувача існує система атестатів.
2
Оберіть найбільш зручний спосіб поповнення балансу, їх всього 9, при використанні 8-ми гроші надходять на рахунок миттєво. За введення коштів передбачена комісія в розмірі від 0% до 6%: • 0% - електронні гроші; • 0 - 4% - обмінні пункти webmoney; • 1 - 5% - банківський переказ; • 2% - інтернет-банкінг, грошовий переказ в системі contact; • 2,5 - 3% - поповнення рахунку через банківські відділення; • 3% - платіжні термінали; • 4% - спеціальні WM-карти; • 6% - ваучери (з використанням сервісу Top-Up) .Таким чином , для поповнення електронного гаманця використовуються три види грошей: готівкові, безготівкові (банківський переказ) і електронні.
3
Перевірте, чи є в наявності бажана сума з урахуванням комісії. Не варто забувати про винагороду платіжної системи, через яку ви будете здійснювати переклад. Це дозволить уникнути ряду непорозумінь.
4
Поповніть баланс електронного гаманця за допомогою обраного способу внесення грошей на рахунок. Зазвичай для цієї мети використовуються платіжні термінали, електронна готівка та спеціалізовані обмінні пункти. Пам'ятайте, що не всі банки готові надати подібну послугу. Ознайомити з переліком компаній, які співпрацюють з сайтом webmoney, і дізнатися про нюанси використання системи електронних розрахунків ви можете за адресою http://www.webmoney.ru/rus/addfunds/wmz/index.shtml.