Як відкрити магазин текстилю.

Текстильні вироби є неодмінним атрибутом домашнього затишку. Тому без їх покупки не обходиться жодна людина. У зв'язку з цим продаж текстилю є досить вигідним видом бізнесу, що охоплює широке коло споживачів.
Інструкція
1
Для того щоб відкрити магазин текстилю, не буде потрібно великих капіталовкладень і торгової площі. Перш за все, виберіть місце, де ваш магазин буде розташовуватися. Найкраще для цієї мети підійде площа в торговому центрі або окреме приміщення на торговій вулиці. Якщо ви збираєтеся відкрити магазин текстилю в спальному районі, то добре б провести опитування серед жителів про необхідність такого магазину. Одночасно ви зможете дізнатися про смаки та вподобання ваших потенційних клієнтів.
2
Подумайте, перш ніж приступити до відкриття магазину, яким чином ви продаватиме текстиль: через прилавок або за допомогою самообслуговування, чи буде це елітний текстиль або ж він буде розрахований на масового покупця. Для початку краще відкрити магазин середньої цінової категорії, щоб отримати виручку не за рахунок високих цін, а за рахунок великого обсягу продажів.
3
Особливу увагу приділіть розташуванню товару на вітрині. Керуйтеся принципом зручності для покупців, але і не забувайте про заходи безпеки, щоб зберегти в цілісності ваш товар. Особливо це стосується магазину самообслуговування.
4
Залучити покупців ви зможете, завдяки правильно підібраному освітленню торгового залу, музиці, запахам. Інтер'єр приміщення краще обговорити з дизайнером. Обов'язково придбайте манекени, щоб демонструвати домашній одяг, а якщо дозволяє площа магазина - зімітуйте спальню. Так ваші покупці зможуть оцінити якість продаваного постільної білизни і покривал.
5
Підберіть кваліфікований персонал. Від їх професійних навичок та вміння спілкуватися з покупцями буде багато в чому залежати успіх роботи вашого магазину. Для магазину текстилю буде достатньо найняти двох продавців, які працюють змінами, адміністратора торгового залу і директора.
6
Особливу увагу приділіть рекламі. Основна реклама - це яскрава і стильна вивіска над входом. Але не зайвим буде розміщення реклами в інтернеті, на телебаченні чи радіо. Можна вдатися до ще одного перевіреного способу - розклеювання рекламних листівок.