Як відтерти фарбу для волосся з шкіри. Як в домашніх умовах видалити фарбу для волосся з шкіри.

Багато жінок вважають за краще фарбувати волосся. І дуже часто з метою економії коштів, фарбують волосся самостійно. Але в домашній фарбуванні волосся є і свої недоліки - це сліди від фарби, що залишилися на шкірі через незручностей самостійної фарбування. Однак є засоби, які легко і просто їх видалять.
Вам знадобиться
  • - спирт;
  • - зубна паста або вазелін;
  • - харчова сода;
  • - рідина для зняття лаку або ацетон;
  • - ватяний диск.
Інструкція
1
Щоб видалити плями від фарби для волосся на шкірі візьміть найпопулярніший розчинник, за допомогою якого можна отереть плями - спирт. Він здатний розчинити висохлу фарбу і видалити її з забруднених ділянок шкіри. Нанесіть 5-6 крапель спирту на ватний диск і потріть ним забруднену шкіру. Якщо з першого разу ви не отримали бажаного результату повторіть процедуру ще раз, поки не зітрете фарбу.
2
Нанесіть зубну пасту тонким шаром на ділянки шкіри, які забруднені фарбою і легенько потріть. Змийте пасту теплою водою. Повторюйте цю процедуру доти, поки фарба не зітреться повністю. Замість зубної пасти можете використовувати вазелін. Нанесіть вазелін на ділянки шкіри, забруднені фарбою і легкими рухами втирайте його в шкіру. Щоб відтерти фарбу з шкіри його потрібно багато. Не піддавайте шкірні покриви тривалого натирання вазеліном, можете викликати роздратування.
3
Змочіть ватяний диск в рідину для зняття лаку або ацетон і протріть ним забруднені ділянки шкіри. Але також як вазелін, ацетон і рідина для зняття лаку може привести до почервоніння шкіри.
4
Візьміть 1 чайну ложку харчової соди, накапати в неї 5-7 крапель води, щоб вийшла ніжна паста. За допомогою ватного диска нанесіть отриману суміш на забарвлені ділянки шкіри і починайте терти пляму. Харчова сода є відмінним натуральним скрабом, який здатний видаляти різні плями, як з шкіри, так і з будь-яких поверхонь.
5
Нанесіть пару крапель дитячого зволожуючого масла на ватний диск і втирайте його в пофарбовану ділянку шкіри. Крім зволожуючих властивостей масло має здатність розчиняти складні склади засобів для фарбування волосся. Щоб домогтися максимального ефекту залиште масло на ніч. Вранці змийте масло, що залишилося теплою водою і при необхідності можете повторити процедуру.