Як позбутися від бурчання в животі. бурчання в животі після їди.

Гурчання в животі найчастіше є ознакою дисбактеріозу - порушення мікрофлори кишечника. І основну роль в його розвитку відіграє харчування. І оскільки це захворювання здатне привести до більш серйозних проблем, ніж бурчання, краще його позбутися при появі перших ознак.
Інструкція
1
Щоб позбутися бурчання в кишечнику, насамперед, дотримуйтеся принципів здорового харчування, т.к. основною причиною бурління є утворення газів, що виділяються в процесі бродіння і гниття харчових мас. А призводить до цього недостатньо переварена або несумісна їжа.
2
Оскільки травний процес починається вже в ротовій порожнині, ретельно пережовувати їжу. Це сприяє нормальному виробленню шлункового соку, власних лактобактерій, що значно полегшує подальший процес розщеплення їжі.
3
Далі травлення продовжується в шлунку, тому подбайте про нормальну концентрації шлункового соку. Для цього не пийте до, під час і після їжі. Якщо ж в цьому є необхідність, вживайте тільки підкислені напої та в невеликій кількості.
4
Обов'язково випивайте склянку чистої води за 30-40 хвилин до їди. Вона необхідна для утворення шлункового і кишкового соку. Також вживайте воду через 1-1,5 після їди. Що залишився після травлення кінцевий продукт у вигляді солей і кислот легше виведеться з організму і не відкладеться в органах і тканинах у вигляді шлаків, які порушують мікрофлору і призводять до дисбактеріозу.
5
Не вживайте відразу після їжі солодощі та здобу. Вони викликають бродіння, яке швидко починає проявлятися бурчанням в кишечнику. Такий же ефект виробляють деякі фрукти - виноград, груші.
6
На час відновлення мікрофлори в кишечнику виключіть з раціону картоплю, молоко, хліб, кондитерські вироби і цукор. І обов'язково включіть в раціон цибулю, часник, зелень, сирі овочі і фрукти, чисту воду (не менше 1,5 л). Щовечора на ніч випивайте склянку кефіру або кислого молока. Утворені в них корисні бактерії добре відновлюють кишкову середу.
7
Дотримуйтесь принципи здорового харчування з одночасним придушенням патогенної і відновленням корисної мікрофлори кишечника. Для гноблення хвороботворних бактерій використовуйте бактеріофаги - аптечні або природні (щодня вранці натщесерце з'їдайте, не розжовуючи зубчик часнику). Для відновлення використовуйте бифидум і лактобактерин. А для підгодівлі корисних бактерій вживайте свіжий журавлинний морс, яблучний сік, відвар шипшини.
8
Щоб позбутися бурчання в кишечнику може знадобитися якийсь час. І в кожному випадку воно індивідуально. Тому виконуйте всі рекомендації до припинення всіх ознак дисбактеріозу. А при повному відновленні використовуйте ці ж заходи для попередження дисбактеріозу.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=b2vRconsEPg