Як позбутися неприємного запаху на одязі. Як позбутися запаху прілості на одязі.

Неприємні запахи на одязі найчастіше стають причиною збентеження і здивування, які знайомі багатьом. Постійні прання з додаванням різних кондиціонерів, використання парфумів тільки маскують неприємний запах. Регулярні вивітрювання по кілька днів на морозі або просто на свіжому повітрі деколи не рятують нас від неприємного запаху. Прийшов час скористатися народними методами.
Вам знадобиться
 • - кава або м'ята перцева;
 • - вініловий чохол для одягу;
 • - оцет;
 • - пральний порошок;
 • - харчова сода.
Інструкція
1
Видалення тютюнового запаху з верхнього одягу. Зробіть ароматніца: насипте в блюдце кавові зерна. Поставте блюдце на радіатор опалення або прилад, який підтримує постійне тепло. Біля ароматніца повісьте верхній одяг, яку необхідно позбавити від неприємного запаху.
2
Помістіть верхній одяг (пальто, дублянку), яку потрібно позбавити від неприємного запаху в вініловий чохол і повісьте його. На дно чохла покладіть банку або відкритий пакет свежемолотого кави. Застебніть чохол, щоб кавовий аромат просочив одяг. Кожен день перемішуйте кави і перевіряйте запах одягу. Не забувайте кожного разу закривати чохол, щоб утримувати запах усередині. Повторюйте ці дії до тих пір, поки верхня одяг не запахне кавою. Для цього може знадобитися кілька днів чи тиждень. Коли одяг буде пахнути кава, дістаньте її з чохла і вивісьте на свіже повітря на декілька годин або поки вона не придбає свіжий запах.
3
Щоб позбутися неприємних запахів на одязі повторюйте процедуру в міру необхідності. Замість кави можете використовувати м'яту перцеву. Помістіть м'яту в пакет з одягом або, якщо розміри одягу дозволяють, просто загорніть м'яту в неї.
4
Видалення цвілеподібного запаху. Приготуйте розчин з прального порошку і оцту в пропорції 1: 2 на 10 л води і замочіть в ньому одяг на 30-40 хвилин. Простірніте одяг звичайним пральним порошком. Просушіть її в добре провітрюваному приміщенні під впливом сонячних променів.
5
Видалення незрозумілого запаху. Змішайте харчову соду з пральним порошком, в пропорції 1: 2. Простірніте одяг, додавши у воду отриману суміш. Просушіть вещі.Еслі сушарка вимикається раніше, ніж речі висохли до кінця і ваші речі стали неприємно пахнути, нанесіть харчову соду на одяг і досушити речі. Сода вбере в себе всі неприємні запахи.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=VkTdQtzJ5hY
Коли мова заходить про запахи, які вбираються в одяг і від яких ви прагнете позбутися, лідирують три: запах цвілі, запах поту і запах сигаретного диму. Кожен з наведених нижче способів є рішенням для будь-якої з цих проблем. Або для всіх відразу.
Вам знадобиться
 • Питна сода
 • Столовий оцет
 • Ванильная есенція
 • Ватні кульки
 • Газета
 • Бура
Інструкція
1
Терміново прополощіть одяг у пральній машині, використавши замість порошку пів склянки білого оцту і півсклянки бури. Коли прийде час полоскання, замість кондиціонера влийте ще пів склянки оцту. Сушіть одяг або на сонці, на свіжому повітрі, або в сушарці.
2
Скористайтеся 1 склянкою питної соди, замість порошку і періть в пральній машині при максимально можливій для даного виду тканини температурі.
3
Оберніть одяг в газети і залиште так на кілька днів. Газети надзвичайно добре вбирають запах. Виперіть після цього тканину, як звичайно.
4
Якщо прати у пральній машині протипоказана для даного виду тканини, то заповніть ванну теплою водою, змішаної з оцтом в співвідношенні 1 столова ложка оцту на 1 літр води. Замочіть одяг не менше ніж на годину. Дістаньте, прополощіть і стирайте далі так, як зазвичай.
5
Налийте в таз прохолодну воду і вичавіть в неї сік з двох лимонів. Залиште одяг на кілька годин в лимонному розчині. Прополощіть і висушіть на сонці.
6
Якщо у вас немає можливості добре провітрити тканину, випрану з оцтом або содою, покладіть сухий одяг в поліетиленовий пакет, розкладіть в ньому ватні кульки, просочені ванільною есенцією, запечатайте пакет і залиште на кілька годин. Одяг буде злегка пахнути ваніллю, але ж це приємний запах, чи не так?
Зверніть увагу
Існує один побутової дійсно важко виведений запах - це аромат котячої сечі. Якщо за вашим котом або кішечкою числяться подібні проступки, купите ферментативное миючий засіб для прання і тільки потім полощіть в розчині оцту.