Як зшити рукавиці.

Різні ситуації часом змушують вас виконувати найрізноманітнішу роботу, в тому числі і технічну, для якої звичайна повсякденна одяг не є підходящою. Щоб захистити руки і не бруднити дорогі, куплені в магазині, рукавички, існує робочий спецодяг - робочі рукавички і рукавиці. Однак, вам зовсім не обов'язково купувати їх, якщо у вас вдома лежить стара джинсова або інша щільна тканина, яку не хочеться викидати. Ви можете зшити зі старих джинсів міцні і якісні робочі рукавиці, які будуть в точності відповідати вашому розміру, витративши при цьому мінімум часу.
Інструкція
1
На аркуші паперу обведіть олівцем кисть своєї руки, а потім проведіть навколо обведеної області основний контур рукавиці - вона повинна бути трохи ширше вашої долоні для вільного облягання і мати округлі краю.
2
На викрійці не забудьте додати до загального розміру рукавиці 1-2 см на подгибку і шви.
3
Візьміть два шари щільної тканини, сколіть її швейними шпильками і акуратно обведіть викрійку Кравецьким дрібному. Обведіть викрійку два рази, поклавши її другий раз дзеркально - так, щоб у вас на тканини були заготовки для двох рукавиць.
4
Виріжте заготовки і прошийте їх на швейній машинці з виворітного боку. Залиште незшитим лінію отвори рукавиці, через яке вона надівається на руку.
5
Потім виріжте і зшийте точно ще дві точно такі ж рукавиці - їх помістіть всередину перших рукавиць для зміцнення і утеплення конструкції. Прострочіть разом верхні краю внутрішньої і зовнішньої рукавиці - як правою, так і лівою.
6
Використовуючи цю просту технологію пошиття, ви можете зшити не тільки робочі рукавиці, а й ошатні рукавиці, прикрашені вишивкою та аплікаціями, зі штучного хутра, фетру, флісу чи іншої м'якої і теплої тканини, підходящої для пошиття рукавиць.