Як підготуватися до Нового року.

Коли приходить час підготовки до новорічної ночі, то важко уникнути суєти і хаосу. Адже хочеться, щоб зустріч Нового Року пройшла ідеально. На щастя, успіх залежить не від кількості докладених зусиль і зіпсованих нервів, а від розумного планування.
Інструкція
1
За місяць до Нового ГодаЕслі ви плануєте зустрічати Новий Рік в ресторані або ж за містом, то починайте підготовку до цих заходів за місяць-півтора до свята. Визначтеся з новорічними пропозиціями ресторанів і санаторіїв (туристичних баз), виберіть з них найкраще і зробіть замовлення.
2
За два тижні до новорічної ночіНачніте підшукувати подарунки. Заздалегідь розплануйте, що і кому ви збираєтеся дарувати, і вирушайте за покупками. Тим більше що напередодні торжества в багатьох магазинах починаються розпродажі. Найледачіші (і практичні) можуть замовити подарунки через інтернет, але ось зробити це доведеться тижні за три, а то й за місяць до Нового Року. З цілком зрозумілих причин.
3
За тиждень до празднікаПереберіте залишилися з минулого року прикраси для ялинки і вдома, внесіть відсутню в список покупок. Якщо ви збираєтеся зустрічати Новий Рік вдома, то також додайте до того ж списку спиртне і нешвидкопсувні продукти (консерви і пресерви, заморозку, яйця тощо), з яких будуть створюватися шедеври для святкового с тола.Отправляйтесь за покупками. Краще вибрати для цієї мети будній день, оскільки в передсвяткові вихідні в супермаркетах і на ринках аншлаг - звичайна справа.
4
За 2-3 дні до празднікаКупіте живу ялину або "почистіть пір'ячко" торішньої штучній ялинці. Деякі наряджають деревце 31 грудня, але краще прикрасити його і житло заздалегідь. На передсвятковий день і так доводиться занадто багато клопоту.
5
За 2 дні до празднікаДокупіте продукти для новорічного столу: м'ясо, фрукти тощо. За добу вийміть з морозильної камери і покладіть на полицю холодильника все, що потребує попередньої розморожуванні перед приготуванням.
6
30 декабряСреді передсвяткових клопотів знайдіть кілька годин для себе. Зробіть маску для обличчя, рук, ножну ванночку. Прийміть ванну з ароматичними маслами, сходіть на масаж.
7
31 декабряХорошенько виспіться. Попереду довгі добу, які вам доведеться бути на висоті. Сервірують стіл. Текстиль, посуд та прикраси повинні гармоніювати один з одним. Прикрасьте стіл свічками та композиціями з ялинових лап, ялинкових іграшок, фруктів і горіхів.
8
За 6 годин до Нового ГодаПріготовьте новорічні салати, красиво розкладіть на тарілках закуски (до застілля все це необхідно накрити фольгою або харчовою плівкою). Гаряче поставте в духовку за пару-трійку годин до бою курантів.
9
За 3 години до празднікаПоследніе години перед святом присвятіть себе. Приведіть у порядок зачіску, нігті, накладіть косметику, одягніть приготований для новорічної ночі наряд. А коли ви закінчите, на порозі з'являться перші гості.