Як зробити подарунок своїми руками до Нового року.

Перед новорічними свят в магазинах суєта і стовпотворіння. Адже знайомих, родичів, колег так багато, а забувати ні про кого не можна. З полиць змітають чергові парфумерні набори та сувеніри у вигляді Діда Мороза і Снігуроньки. А чому б не витратити дорогоцінний передноворічний час на те, щоб зробити подарунок самому? Такий подарунок не поставлять на дальню полицю. Його не забудуть і ніколи не передарувати на наступне свято кому-небудь іншому. Адже в ньому збереглося тепло ваших рук і бажання зробити приємне тому, кого ви любите. В якості такого презенту може виступити ароматична свічка.
Вам знадобиться
  • - свічка біла;
  • - свічка помаранчева;
  • - ефірне апельсинове масло;
  • - ложка;
  • - гніт;
  • - гайка;
  • - олівець;
  • - апельсин;
  • - дві каструлі різного розміру.
Інструкція
1
Поставте на вогонь невелику каструлю, наполовину заповнену водою. У неї опустіть каструльку трохи менше і покладіть туди шматочки помаранчевої свічки. Залиште свічку плавитися на невеликому вогні.
2
Розріжте апельсин на дві половинки. Видаліть з однієї половини м'якоть і змастіть шкірку зсередини рослинним маслом.
3
Додайте в каструлю з розплавленої помаранчевої свічкою 4-5 крапель ефірного апельсинового масла і залийте всю масу в приготовану порожню половинку апельсина.
4
Почекайте кілька хвилин, і коли віск почне застигати, вичерпати його маленькій круглій ложкою, залишивши в апельсині шар близько 5 сантиметрів. Намагайтеся, щоб шар вийшов рівним.
5
Прив'яжіть гніт до грузик, можна використовувати гайку або кнопку для одягу. Акуратно опустіть гніт з вантажем в середину апельсина з воском. Другий кінець гнота намотайте на олівець і покладіть зверху на край апельсина. Гніт повинен розташовуватися вертикально.
6
Розтопіть білу свічку на водяній бані, так само, як і до цього помаранчеву. Вилийте масу на білий восковий шар в апельсині. Робіть це дуже акуратно, не посуньте гніт. Зачекайте, поки віск не почне застигати, а потім вичерпати його ложкою, залишивши не більш 3 сантиметрів.
7
Розтопіть віск від помаранчевої свічки. Залийте його в форму, після того, як переконаєтеся, що віск всередині апельсина вже добре застиг.
8
Зачекайте, поки свічка остаточно застигне, потім ножем зробіть борозенки і залийте їх білим воском. Щоб борозенки вийшли акуратними, використовуйте медичний шприц відповідного розміру.
9
Опустіть на кілька секунд свічку в гарячу воду, а потім вийміть її з половинки апельсина. До речі, свічку можна і не витягати, а залишити в апельсині. Але тоді апельсин краще покрити декількома шарами лаку, інакше він може втратити колір і покритися плямами.
10
Зробіть свічки у вигляді лайма чи грейпфрута. Для цього потрібно використовувати замість помаранчевої свічки зелену або темно-рожеву. Можна зробити подарунок у вигляді набору свічок, а можна - кілька різних подарунків з різних свічок.