Як зшити будиночок.

Іграшки, зроблені власними руками, радують і дітей і дорослих набагато більше іграшок, куплених в магазині. Не секрет, що всі дівчатка мріють мати красивий і оригінальний ляльковий будинок, але далеко не всі здогадуються, що будинок можна зшити вручну з тканини.
Вам знадобиться
  • - пластик/картон
  • - клаптики тканини
  • - ватин/синтепон
  • - скотч
  • - клей
  • -пуговіци, липучки, аплікації
Інструкція
1
Щоб пошити ляльковий будиночок, візьміть тонкий перфорований пластик або картон для легкого, але міцного каркаса, різноманітні клапті тканини, ватин або синтепон, скотч, клей, а також різноманітні ґудзики, липучки та аплікації.
2
Виріжте з каркасних аркушів три прямокутника 16х10 см і два прямокутника 16х7 см. Потім виріжте бічні частини будиночка з квадратною основою і трикутним верхом - основа повинна складати 10 см, а кут даху повинен складати 90 градусів. Довжина схилів даху - 7 см.
3
Обмотайте каркасні частини синтепоном і закріпіть його на пластику клеєм або скотчем. Тепер виберіть, яка тканина підійде для даху, яка - для зовнішніх стін, і яка - для обшивки внутрішніх стін. Вибирайте яскраву і барвисту тканину різних забарвлень.
4
Виріжте за викрійками каркаса відповідні викрійки з різних відрізів тканини, враховуючи 1,5 см на подгибку і зшивання. Кожній стороні каркаса відповідає два шматки тканини - для внутрішньої і зовнішньої сторони.
5
Складіть по два однакових відрізу різних кольорів разом і зшийте їх з виворітного боку. Залишивши відкритою нижню частину, виверніть виріб і вставте всередину каркас з утеплювачем. Повторіть цю дію для кожної деталі каркаса.
6
Після того, як всі стінки будиночка будуть обшиті, почніть зшивати стінки між собою. Будиночок повинен бути розкладним, тому зшивайте частини між собою у вигляді розкладеної для зборки викрійки будиночка. Щоб в піднятому стані всі стіни трималися між собою, пришийте до них липучки або гудзики.
7
Оформіть будиночок аплікаціями, кольоровими гудзиками, красивою і зручною ручкою для шкарпетки - і ваш ляльковий будиночок з тканини готовий.