Як зберігати апельсини.

Апельсин - це соковитий, ароматний, багатий цінними вітамінами фрукт, який користується великою популярністю у всьому світі. Щоб максимально насолодитися цим плодом, потрібно забезпечити йому правильні умови зберігання.
Вам знадобиться
  • апельсини;
  • цукор;
  • лимонна кислота.
Інструкція
1
У домашніх умовах зберігайте апельсини в холодильнику, але стежте за температурою зберігання, так як від надмірно низькою цитрусові швидко псуються і втрачають містяться в них вітаміни.
2
Можна покласти апельсини в добре провітрюване темне приміщення з температурою + 5-10 ° С. У такому стані вони пролежать до двох тижнів. Найкраще перед зберіганням помістити їх в теплу воду (+ 50 ° С), в яку доданий порошок бури (60 г на 1 л води). Залиште апельсини в даному розчині на декілька хвилин, обсушити і приберіть.
3
Якщо вам необхідно зберегти апельсини протягом тривалого часу (до 6 місяців), тоді загорніть кожен фрукт в паперову серветку і помістіть в підвал або інше темне і прохолодне приміщення. Слідкуйте за вологістю повітря, вона повинна складати 80-90%. Вибирайте фрукти відповідної стиглості. Якщо апельсин має трохи зелений відтінок, то він вважається придатним для тривалого зберігання.
4
Не зберігайте апельсини в безпосередній близькості з іншими продуктами харчування.
5
З апельсинів можна зварити варення і зберегти, таким чином, в такому вигляді. Для цього вимийте фрукти теплою водою з милом і добре просушіть. На дрібній тертці натріть цедру. Покладіть в каструлю і варіть 2 хвилини. Розділіть апельсини на часточки, кожну наріжте на 2-3 частини. Приготуйте сироп (1 кг цукру і 400 мл води на 1 кг плодів). Покладіть апельсини в гарячий сироп і залиште на 2-3 години. Потім поставте на вогонь. За 5 хвилин до закінчення варіння додайте в сироп 5 г лимонної кислоти і цедру. Отримане варення розкладіть гарячим в банки і закупорте.
6
Можна зварити сироп з апельсинових кірочок. Для цього добре промийте фрукти і обсушити. Натріть цедру у велику порцелянову ємність і закрийте її. Потім додайте 2 літри окропу і 2 кг апельсинів і залиште настоюватися на добу. Процідіть через марлю. У напій покладіть 2 кг цукру і 10 г лимонної кислоти. Сироп добре перемішайте, щоб цукор повністю розчинився. Розлийте сироп в пляшки і закупорте. Зберігайте в темному прохолодному місці.
Корисна порада
Не зберігайте апельсини в поліетиленових мішках і закритих ємностях, вони можуть швидко зіпсуються.